Kako izbaciti ?

Kako izbaciti ?

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2005
  • Poruke: 1783

Da li je moguce nekako izbaciti ovo iz desnog klika ?

Hvala unapred Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

ako izbrises driver za graficku jeste moguce Mr. Green

Mozda nekim editovanjem registrija ?



offline
  • Pridružio: 26 Jul 2004
  • Poruke: 1472
  • Gde živiš: Vojvodina,Zrenjanin

Probaj ovo: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1176 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 4 sakrivenih i 1158 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, A.R.Chafee.Jr., Bobrock1, brandža84, Dejan_vw, Feller, Kontrausluga, lcc, mikidragi, Mićko, momcilob55, retiredlt24, Saša31LPB, Shajlok