"Kočenje" računara

2

"Kočenje" računara

offline
  • Pridružio: 01 Apr 2007
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Podgorica

stvarno se isplatilo,ali polako Smile od tad mi se ponovo 2 puta zablokiralo i ewo sad jedno pola sata sam miran,sve je u redu.

i dalje radim prema instrukcijama koje mi daju.

i stvarno svaka chast celoj ekipi,odlicno rade.

Dopuna: 29 Apr 2007 20:45

eto,izgleda da me spasise u ambulantu,za sad mi vise ne koci!

samo da se zahvalim i vama na pomoci! Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1951 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 7 sakrivenih i 1890 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Ares12356, Asteker, black venom, branko87, bukefal, C-Gun, cuvarkuca, darionis, djonsule, dule10savic, esko_hz, Glavonja049, Imperator_Aleksandr_lll, Ivica1102, Jager715510, jalos, Jaxupa, Jeremiah, Kajzer Soze, kib, kihot, Konda, Krin, kybonacci, Laluvr, limeni, Marko00, Marko88, Maruti, Metanoja, mino bosanac, Mirage 2000N, MrNo, nenad81, nnovakis, OgnjenMitric, Paklenica, proka89, repac, retiredlt24, S-G, Sioux7674, stegonosa, Tvrtko I, VJ, Vzor50, xAlex2, XBMC, YugoSlav, zeka013, 79693