|
@ cezar0123
real player je tesko s*anje. Prvo sto onaj backdoor proces RNDAL koji je kao update a ustvari je ko zna koji spyware optereti dial-up i do 70%. Kod mene dok nisam odinstalirao real player npr. zakacim se preko dial-up konekcije otvorim Operu, kucam adresu web strane i cekam po 2 minuta da se otvori (jos ako ima neke flash banere puk'o sam), a transfer rate prilikom downloada ne prelazi 2.2 KB/s. Bez real-a a samim tim i bez ovih glupih procesa koje on nosi sve sljaka MNOGO brze.
Sto se tice teme meni je bolji winamp u odnosu na wpm jer mi stvarno trosi manje memorije i brze se ucitava.
|