Komputer baguje.

2

Komputer baguje.

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Napisano: 22 Dec 2013 16:51

Postoji li i jedan dobar razlog da koristi Revo pored službenog alata za uklanjanje ostataka?

Dopuna: 22 Dec 2013 16:52

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Istrazivanje Windowsa
  • Pridružio: 12 Jul 2012
  • Poruke: 1023

Obrisao sam ali sta da jos radim? Ima li jos nesto sto treba?



offline
  • PC,Satelitski serviser
  • Pridružio: 20 Okt 2010
  • Poruke: 1403
  • Gde živiš: Gde me vetar nosi...;)

Napisano: 23 Dec 2013 7:07

Sass Drake ::Napisano: 22 Dec 2013 16:51

Postoji li i jedan dobar razlog da koristi Revo pored službenog alata za uklanjanje ostataka?

Dopuna: 22 Dec 2013 16:52

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ja sam se više puta uverio sa antivirusima da ih je najbolje ukloniti sa njihovim službenim alatima...Sve osim toga ništa ne valja....

Dopuna: 23 Dec 2013 7:08

Killer7 ::Obrisao sam ali sta da jos radim? Ima li jos nesto sto treba?
Koliko imaš startup programa podignutih?START-RUN-MSCONFIG-STARTUP...Okači screenshot da vidimo...

offline
  • Istrazivanje Windowsa
  • Pridružio: 12 Jul 2012
  • Poruke: 1023


Eto ga kompjuter se brzo pali ali mislim da je samo problem do malo MB ram.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1214 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 3 sakrivenih i 1189 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Ares12356, CCCP, cojapop, darkojovxp, dolinalima, gobrad, Jaz, jon istvan, laki_bb, lcc, momcilob55, oddsock, radoznao, Recce, S-lash, UAV operator, Vaske8990, voja64, yrraf, Zimbabwe, Zoran1959