Language bar u WinXP Starter Edition

3

Language bar u WinXP Starter Edition

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Nije samo do Language pack-a (neznam da li ga ima ili nema) vec je do broja aktivnih procesa koje dopusta (max. 4). To je regulisano u WinLogOn-u i nema menjanja uz pomoc tweakova tipa ceprkanja po registry bazi.
Mislim da menjanje WinLogOn-a onim iz obicnog XP-a nebi proslo jer bi bila prepoznata verzija. Hackovan WinLogOn postoji odavno, ali necemo o tome jer je suprotno nasoj politici (necu o tome ni na PP ili mail).



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

Corleone ::Znas li mozda kako bih mogao sa CD-a Proffesional verzije da instaliram "pakete" jezika?
mislim da je to zabranjeno tema, pa nije dozvoljena! NHF



offline
  • Pridružio: 14 Nov 2003
  • Poruke: 325

OK, OK... sorry !
Kontam.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 627 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 3 sakrivenih i 588 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, Badja, Ben Roj, BORUTUS, bukefal, Cigi, dushan, Electron, hyla, Jezekijel, jodzula, kolle.the.kid, kozhedub, Kvaka22, leopard83, M74AB3, Miha79, mikrimaus, Miler88, nazgul75, Nemanja Opalić, peradetlić, Pero, Pilence, raptorsi, Remarqe, Ripanjac, S-lash, S2M, sasakrajina, Simulink11000, Siti2, sspp, tmanda323, Zoran1959, Žrnov