Ne mogu da obrišem fajlove sa USB-a

1

Ne mogu da obrišem fajlove sa USB-a

offline
  • Istrazivanje Windowsa
  • Pridružio: 12 Jul 2012
  • Poruke: 1023

Imam USB od 8 gb i na njemu imam neke foldere koji mi ne trebaju.Hocu da ih obrisem ali dobijam sledecu gresku:



Kako da obrisem te fajlove? A usput ti fajlovi imaju cudna imena.

Evo primera:



I sad sta uraditi? Kako to popraviti?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Skeniraj USB antivirusom.
Mada čini mi se da je USB pred utkazivanjem. Možeš li da uđeš u te fldere? Možeš li da ga formatiraš? Pazi, u slučaju formatiranja gubiš sve podatke!



offline
  • Istrazivanje Windowsa
  • Pridružio: 12 Jul 2012
  • Poruke: 1023

Napisano: 30 Jan 2014 18:17

Kako da ga formatiram? Mislim sta da uradim? Ti folderi nisu vazni jer nekad su bili ali sad su promenili nazive i vise ne rade.Ne znam ni sta mu se desava,usput koji antivirus da koristim a da nije nesto tesko za moj komp? Evo kad kliknem na te foldere:



Sta mislis? Da nije mozda crko ili tako nesto? Very Happy

Dopuna: 30 Jan 2014 18:21

Evo kad hocu da obrisem neki prazan folder:

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Instaliraj ovaj program: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Pa ukljuci fles u racunar.

offline
  • Istrazivanje Windowsa
  • Pridružio: 12 Jul 2012
  • Poruke: 1023

Jesam skenirao ali pise ''no malware detected'' i zasto onda USB ne radi kako treba?

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Kako da formatiraš? Ugasi sve prozore, otvori My Computer i pogledaj ovu sliku:



Da li je crko znaćemo posle pokušaja formatiranja.

Koji antivirus? Bilo koji besplatni. Pogledaj preporuke u forumu Zaštitni programi.

offline
  • Istrazivanje Windowsa
  • Pridružio: 12 Jul 2012
  • Poruke: 1023

Evo formatirao sam USB i sve je islo dobro i brzo je zavrsilo! Very Happy Sad nema vise fajlova,nadam se da je sve u redu.Ako jos nesto treba javi.

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Sad pokušaj da kopiraš neki fajl ili folder na USB i sa USB-a na hard disk. Ako sve prođe kako treba, to je to.

offline
  • Istrazivanje Windowsa
  • Pridružio: 12 Jul 2012
  • Poruke: 1023

E hvala ti! I jos da pitam za ono testiranje da li je hard disk ranjiv. Sta treba da uradim? Skinuo sam one fajlove i formatirao USB i kako sta treba sledece?

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Sledeći postupak će proveriti da li je Vaš hard disk fizički oštećen.

1. Za pokretanje sa CD-a, ispratite sledeće uputstvo: + Klikni

2. Za pokretanje sa USB-a, ispratite sledeće uputstvo: + Klikni

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1759 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 4 sakrivenih i 1697 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 6018 - dana 19 Dec 2025 13:41

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 100jan, 100ka, 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., alberto, Aleksa 3215, Bbbggg1979, bbrasnjo3, Boba, bukefal, Car89, casual03, croato, cuvarkuca, Dare, debeli, Deki Duga Devetka, dragan_mig31, Duck of Death, FGR, Gheljda, Giskard, goxin, grunff2, icemilos, ikan, jarovitt, ladro, Lance Guest, Lepi Jova, Manjane, Milanče222, mile.ilic75, MILO-VAN, MiloradKomadic, nelezele, nick79, Nikolajevic, Nikoletina Bursac, nnovakis, Petrusci, Pilence, precan, R_038, Semberija, Sharpshooter, Str2022, Tanasko95, ujke, vaci, Vlada1389, vladoje, Voice1, x011, yrraf, zlatkoa987, Zoran1959