Ne vidim particije!!!

2

Ne vidim particije!!!

offline
  • Pridružio: 05 Feb 2008
  • Poruke: 2134

Dok ::i sto poseduje Bootable CD.

uf to je i meni jako bitno, ako program ove namene nema Bootable varijantu onda kao i da ne postoji za mene Razz


malo cu off....

Cak i kod programa za backup particija uglavnom koristim bootable varijante, jer dzaba mi image particije ako ne moze da mi se digne sistem. Doduse Acronis i Paragon imaju resenje za to u obliku skrivene particije, sa koje se program moze podici i ako je sistem potpuno unisten kod Acronisa se valjda zove "secure zone" a kod Paragona se zove "Capsule"

Cak mislim da je Paragon to pre uveo od Acronisa...mada nisam siguran



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1382 korisnika na forumu :: 117 registrovanih, 15 sakrivenih i 1250 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 8u47, AirSremac, amaterSRB, annon, bankulen, bestguarder, bobo85, Borski1977, Bozjidar87, Bubili, Bubimir, C-Gun, carinko, cenejac111, comi_pfc, Comyymoc, crnogorac, DaliborVukadinovic, Denaya, Dimitrise93, dj.ape, dolinalima, Dorcolac, draganca, dule10savic, Duschi, Electron, Feller, Flanker-G, Frunze, Georgius, Giskard, GORDI, Goxy1, helen1, Helket, Hitri, Ivan Campo, Ivica1102, Ivoo, jalos, Jomini, Jozo74, kenny74, komenski, Kredit, kreker, larb_11, Laske, lcc, luka35, Macalone, mainstream, Malahit, Marko Marković, MaxLevenfeld, medaTT, MegaVLAdaR, MGBRBG, mgolub, Miki01, milanpb, Miler88, Milun24, miodrag, miso2709, mixkax, mladen.zovko, Moldovan, moldway, Morava71, Mrav Obrad, Murko, N.e.m.a.nj.a., neutrino, NeutrinoSRB, nikolapetkovic, nuke92, OldKresoje, Papadubi, Parker, pein, Piani Jazzer, Posmatrac77OKB, procesor, promajauglavi, Ray1973, Redred, S-G, Sale0501, Samo gledam, sap, Shinobi, skok, StalniPromatrač, starlights, Stefan M, stegonosa, Stoorb, tamno.nebo, Titan, Tvrtko I, Ulzana, vaso1, veljko82, VJ, vlad4, vobo, Voice1, zajcev1, zemljanin, ziggga, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, Žrnov