No deal tone!?

No deal tone!?

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2005
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Kosovo i Metohija

Kada pokusam da se nakacim na internet javlja mi: No deal tone. Sta da uradim da resim taj problem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

U opcijama za modem ili za konekciju (ne mogu da se setim gde tacno) ukljuci opciju Don't wait for dial tone.



offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2005
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Kosovo i Metohija

Kako si dosao do ovog prozora na desnoj strani?

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

U Control Panelu ikonica System pa zatim Hardware pa Device Manager.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Desni klik na my computer i izaberes manage.

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2005
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Kosovo i Metohija

Da, da nasao sam.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1003 korisnika na forumu :: 124 registrovanih, 15 sakrivenih i 864 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, ALEXV, alke12, alternator, Andrija357, Apok, bbrasnjo3, Bo96, Bojan198527, bojcistv, borya90, boxbole, Bozjidar87, braca57, brufen, burevesnik, Buzdovan, celik, cenejac111, Cirkon, cuvarkuca, Dannyboy, Dare, darionis, Darko_X, debeli, deLacy, Demi87, desmeki, djboj, Djokislav, djukapfc, dolinalima, Dovla, DS01, Dzambas, Dzoni2412, Electron, EXIT78, fijufijukrozkapiju55, FileFinder, Flanker-G, GeoM, Glavonja049, goxsys, Hans Gajger, Helket, HrcAk47, ILGromovnik, IQ116, jalos, jimi_agf, JOntra, king111, KizJ, knutveliki, koneks, Kruger, kunktator, kybonacci, lanishtefm, LeGrandCharles, lima, Lj_ubo, Lucije Kvint, MadMike, Marko Marković, MarkoD, markusx, Masan, mercedesamg, metallac777, miki69, mile79, MiljanXD, MILO-VAN, Mirage 2000N, Mis uz pusku, Mitch22, Moldovan, monomah, Nikola0575, nixos, nuke92, OgnjenMitric, Orijen, ozzy, peho_atropin, pein, Pekman, Polifon, proka89, radza1, raptorsi, Remarqe, Rok A Bit, S-G, sasakrajina, sedan, sekretar, SlaKoj, Sonic, Srky Boy, stalja, StankoVrankovic, stingD, strn, The Boss, tmanda323, UncleSAM, Valter071, Vidlič, vidra boy, VJ, wolverined4, XBMC, zeka013, zombicar153, Zoran1959, Zrcalo, zvomar