Obrisao sam nesto jer mogu da ga povratim?

2

Obrisao sam nesto jer mogu da ga povratim?

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2005
  • Poruke: 249

Doduse, tesko da ce uspeti, s obzirom da je najverovatnije pisano po istom mestu na disku. Ali ako misli da vredi, neka pokusha



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Jun 2005
  • Poruke: 66

Ovo je neaktuelno ali za takve sitne zaje*e ima fini mali programcic zove se File recovery Angel. Pomaze i System mechanic 5 ima modul koji onmogucava povrat obrisanih podataka.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1152 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 8 sakrivenih i 1073 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, antiboljsevik74, Belac91, BlackTower, blankspace, Bo96, Bodin86, bojan1234, Botovac, braca57, cavke, dejan1972, desmeki, dolinalima, Džekson, Glavonja049, GveX, jalos, Jester, kib, Kruger, kunktator, kuntalo, laurusri, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, LUDI, Manjane, Marko Marković, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, Milos1987, milutin134, miodrag, Mićko, mrkanidja, nekdo, nemkea71, nenooo, nobutado, pein, Petarvu, PMsnow, porticco, primozj, proka89, radoznao, shaja1, Shajlok, simazr, Siti2, sspp, stegonosa, stokssone, Tvrtko I, ulogovan, vathra, Vatreni Zmaj, Veless, Velizar Laro, vjetar, vladom6, Vozd0714, YugoSlav, ZetaMan, ZlatniRez, Zmajac, Zoca, 787