Plavi Ekran

6

Plavi Ekran

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2013
  • Poruke: 75

aca022 koji sistem koristis.Idi u start desni klik na My Computer pa levi na properties i okaci screenshot



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Nov 2011
  • Poruke: 367

Cao samo da javim da sam resio problem.MArko instalirao sam drugi Service Pack3 i onda sam uradio update IE8 i radi normalno racunar.Tako da ovo moze da ide pod reseno Hvala svima i tebi Marko na pomoci velikoj Sretna vam nova 2014 god.puno zdravlja i srece...



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1124 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 3 sakrivenih i 1084 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bbbggg1979, BlackTower, bpop, Bubi, d.arsenal321, darionis, dekan.m, Dimitrise93, Dusko_Dugousko, HrcAk47, ivan1973, kaskadija, keyz, ladro, laki_bb, markolopin, mikrimaus, mrvica78, oddsock, partyzan, radoznao, radza1, Sarmat, septembar, skok, Sky diver 29, SlaKoj, Spinosa, troki1971, Ulzana, uruk, voja64, vuksa72, XBMC, yrraf, zeka013, zvomar