Problem sa instalacijom Win XP sa SP2

3

Problem sa instalacijom Win XP sa SP2

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

chupo, jesi li ti siguran da nemas problema sa hardverom?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1100 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 8 sakrivenih i 993 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, AC-DC, Alen1987, ALEXV, AMX72, Asteker, Bgorando, BlekMen, bojan_t, BOOM COMPANY, Bosnjo, Cirkon, coaaco, cole77, Comyymoc, cuvarkuca, desmeki, Despot1, DM1994, Dorcolac, Dragon Order, dule10savic, dulleo, Dzoni70, Džekson, EXIT78, Flanker-G, Georgius, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HawX, ivan1973, ivan_8282, Jager715510, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, kikisp, kolateralnasteta, Lance Guest, larix, Limeni91, LostInSpaceandTime, luka35, M1los, M74AB3, Marko Marković, markolopin, Maruti, mačković, Medojed, mgolub, MILO-VAN, miso2709, Mićko, monomah, nebkv, nenad81, Nikola93., nixos, Oklopnjak, orfanel, ozzy, Permaldar, pobeda, porticco, Reddot, redstar72, Resnica, rovac, ruma, S94, sap, sekretar, skvara, Sky diver 29, Smd, sovanova95, srđan, starlights, stegonosa, Tastatura ratnik, tomigun, tomo2, Tumansky, Ugljesa99, vaci, VJ, vjetar, Vlad000, vladetije, Vojin, Vrač, vuksa72, xAlex2, Xland, YugoSlav