Problem sa wifi

2

Problem sa wifi

offline
  • IgorA 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Nov 2014
  • Poruke: 25

Napisano: 14 Apr 2015 14:25





Dopuna: 14 Apr 2015 14:28

To ovako izgleda, dugme je desno od plavog svetla.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Aha, to je onda sasvim drugi način uključivanja wifi-ja.
Ja više nemam neku ideju zbog čega bi prestalo da radi.



offline
  • IgorA 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Nov 2014
  • Poruke: 25

Dobro, nema veze, hvala na pokušaju. Very Happy

offline
  • Nemanja Djukanovic
  • Pridružio: 18 Dec 2012
  • Poruke: 1761
  • Gde živiš: Niksic - Crna Gora

Udji u device manager i slikaj nam prozor (da vidimo jesu drajveri ok)

offline
  • IgorA 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Nov 2014
  • Poruke: 25

11neco11 ::Udji u device manager i slikaj nam prozor (da vidimo jesu drajveri ok)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1748 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 8 sakrivenih i 1676 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, A.R.Chafee.Jr., Ba4e, bankulen, bobo85, BORUTUS, Boskovic, cakija, Cavendish, Cicumile, Cirkon, Clouseau, cuvarkuca, Dekanovic, djuradj, Don, Draganeli, drale12, DrNeoCortex, duro1990duro, Dzoni70, esko_hz, Ezbuck, Gligo01, Hardenberg, ivica976, Jonbonjovi, kinderpingvin, kozhedub, kybonacci, Lieutenant, M855, Magarac, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Mitrast, Mićko, mnn2, Mostarac1977, neutrino, Niki2024, nixos, Nole, ozzy, Pale2025, Pavel Medved, ping15, Posmatrac77OKB, radza1, raketaš, rakivan, repac, rovac, samojednoimeznam, singa, stegonosa, tomo2, vaci, vaso1, vathra, VekiJ, Vlada78, Walter Kurtz, 800077