Razlozi za instalaciju Windows 7 u 2017. godini (i kasnije)?

12

Razlozi za instalaciju Windows 7 u 2017. godini (i kasnije)?

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2015
  • Poruke: 97

SlobaBgd ::Jedan od razloga je i komfor koji korisnici imaju u radu u poznatom okruženju. Nisu svi entuzijasti, neće svi da se prilagođavaju MS hirovima, ili da istražuju nove pristupe i ideje. Hoće izgled Windowsa koji je koliko-toliko sličan (ili može da se podesi da bude) kao njima poznati Windows XP ili u krajnjem slučaju, i starije verzije Windowsa.
Radi 7-ica kao nova i na kraju 2024-e godine.Mada pored imam i 10-ku,Ubuntu i Linux Mint.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 939 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 7 sakrivenih i 876 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, aleph_one, alex71, Apok, aramis s, Avalon015, Baždaranac, bojank, Brankojle, cole77, Colt D, cuvarkuca, Dado78, Dorcolac, Dzambas, famoso, g_g, Georgius, Gogi_avio, gregorxix, gusi, Hans Gajger, herrDule, ivran064, Jecmendo, Kajzer Soze, Kvaka22, laurusri, leopard83, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, Marko Marković, markolopin, mat, MB120mm, Miler88, Mirage 2000N, miroslav milanović, nenad81, nevjerna beba, pablojepao, pds, Piani Jazzer, Poof, Pururin, Robin, S.Palestinac, saki80, Sava89, Semberija, smes_no, Szigetwar, vrgudinac, xAlex2, Zorge