Redirekcija u Command Prompt-u

Redirekcija u Command Prompt-u

offline
  • real 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Nov 2004
  • Poruke: 2297
  • Gde živiš: Kragujevac

Imam neki exe koji kao ulaz prima listu nekih fajlova putem redirekcije iz fajla:

program.exe < Lista.txt

gde je sadrzaj fajla Lista.txt, sledeci:
Fajl1.dat
Fajl2.dat
Fajl3.dat

Da ne objasnjavam mnogo zasto ne mogu da koristim prethodnu komandu, hteo bih da pitam, da li postoji zaobilazni nacin za redirekciju, nesto kao npr:

program.exe Fajl1.dat Fajl2.dat Fajl3.dat

Naravno da ovo nece da radi, ali da li postoji nesto slicno sto bi radilo?

n.b.

Smestanje u batch fajl mi takodje ne odgovara.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1032 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 8 sakrivenih i 932 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alexandar-1973, Apok, ArchaBasha, Ares12356, Asparagus, Asteker, avijacija, Bo96, bojan1234, bokicacar, boromir, Bubimir, cakija, cenejac111, cikadeda, Darko Jovanovic, darkojbn, Djota1, DonRumataEstorski, dozorni, drimer, dule10savic, GandorCC, Georgius, Grebostrek, Hans Gajger, Haris, HogarStrashni, iceburn, igorkozar83, ikan, Ikica977, jaeger, jalos, Jecmendo, JK, jodzula, jon istvan, Jovan1983, Kajzer Soze, king111, Koplje, kybonacci, Lazur_01, Lep1na, LjutaGuja, mercedesamg, Mihajlo, Miki 24pbr, Milan 84, milanpb, Miletić Zoran, Milos ZA, Mićko, Naj-Turs, Nepopravljivi, Nomica, OKT, Orc, ozzy, Pavel Medved, Permaldar, pisac12, pobeda, Pururin, rajkoplje, raso76, redstar011, rovac, royst33, S-G, Sarmat, sasics, Sevatar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, Singidunumac, skok, stalja, tamno.nebo, tubular, Valter071, VJ, Vlada78, vladaa012, Vozd0714, vzd1389, zaoka, zokizemun, Zorge, 787