Treba mi link za butabilan usb

1

Treba mi link za butabilan usb

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Napisano: 25 Apr 2015 19:57

Izbacuje mi ovo kad sam napravio butabilan usb, dajte mi link za Windows 7 da napravim usb butabilan, ovde ima linkova milion sto Mare pisao.


Dopuna: 25 Apr 2015 20:06

3,6gb imam slobodno ima nekog????????????????????



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Mar 2011
  • Poruke: 1316
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ja sam lično isprobao br. 6 (WinToFlash) za XP, Vistu i 7 i radilo je bez problema.



offline
  • Pridružio: 06 Jan 2014
  • Poruke: 81
  • Gde živiš: Srbija

preko ovog programa mozes da namestis da usb/dvd bude butabilan
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

U poslednje vreme kod mene Rufus radi najbolje posao.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2011
  • Poruke: 1
  • Gde živiš: kod raskrsnice levo...

Koristim RUFUS (za instalacije XP,win7) ali npr progam Acronis ne radi (komp ne prepoznaje usb kao bootabilan) ako je narezan sa rufusom.

Preporučujem YUMI

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Pazite meni je stigao iz win win komp bez optike rezača, jer smo sastavili listu ali nismo ubacili rezač,a ja mislio ide uz maticnu ili kućiste, e sad ja imam na CD-DVD-u windows 7 u ISO formatu. Mogu li ja prekopirati sa diska na računar pa na primer sa RUFUSOM da napravim butabilan USB, ili moram skidati opet windows 7 u ISO formatu?

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Ukoliko je na disku već .iso fajl, dovoljno ga je porekopirati na računar. Ukoliko nije .iso fajl, moguće je kreirati .iso fajl pomoću sadržaja sa diska recimo koristeći ImgBurn, i to opciju "Create image file from disc".

offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Jeste Vaso iso fajl butabilan disk je, ok. Hvala.

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Uz pomoć WinToFlash direktno kopiraš sa CD-a na USB tako ti je najlakše.

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Šta bi, Deki, nema informacije da li si i kako rešio problem?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 851 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 2 sakrivenih i 834 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Ares12356, blue, Dinarid, DonRumataEstorski, efektiva, havoc995, KizJ, Krusarac, Marko Marković, MGBRBG, Mrav Obrad, saputnik plavetnila, tomo2, Zastava