Vista sp2 problem oko instalacije

Vista sp2 problem oko instalacije

offline
  • jt  Male
  • Građanin
  • sales representative
  • Pridružio: 27 Jun 2005
  • Poruke: 255

Na laptopu je bio instaliran Vista (legalna) i posle redovnog update-a na sp1 dosao sp2. Posle skidanja sp2 preko windows update se pojavio blue screen.....Danas sam instalirao vistu sa ugradjenim sp1 (isto legalnu) i uradio update (nije bio ukljucen sp2, nego samo security updates, malicious software removal tool...itd). Instalacija update-a tece u tri faze, ali posle trece se neprestavno restartuje racunar i instalacija se nikad ne zavrsava u toj fazi.
Sad, da li
1. Problem predstavljaju drajveri...(koji su posebno za vistu sp1)
2. Greska pri instalaciji samog OS
3. Greska u update file-ovima



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Nov 2007
  • Poruke: 79
  • Gde živiš: To je dobro pitanje:D

Ja sam danas instalirao vistu i to onaj njihov patch od 450 i nesto megabajta i radi kao zmaj.
Drajveri se neprave za sp nego za sistem.
Moj laptop radi sa drajverima sa kojima je radio i na visti sp1.



offline
  • jt  Male
  • Građanin
  • sales representative
  • Pridružio: 27 Jun 2005
  • Poruke: 255

Skunuo sam sp2 preko microsoft-ovog sajta i sve glatko islo. Inace, pravi se poseban driver za razne vrste (sp1, sp2) viste .

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1900 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 7 sakrivenih i 1817 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, AK - 230, Andrija357, annon, bb929, bobor, Bojan198527, Boskovic, Botovac, BOXRR, Chainsaw, coaaco, Dannyboy, darionis, Dimitrise93, djonsule, djordjemiklusev, djuradj, dmitarche, draganca, Džekson, france93, Georgius, Gitzherai, goran.vvv, goxin, Goxy1, Ilija84, Jerry Drake, Jester, Kajzer Soze, kaput21, laganini123, Lep1na, limeni, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, M74AB3, madza, mercedesamg, metallac777, MGBRBG, Miler88, mir juzni, Misterrno, Mićko, mm1811, Moldovan, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, novator, Otto Grunf, Papadubi, pein, Radula, raso76, RD84, Remain, sekretar, spalev, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tanakadzo, Tanjagre, tomigun, Tumansky, v82, vaci, vazduh, VBoss, Velizar Laro, Vlada1389, VP6919, Zrcalo