|
Poslao: 11 Nov 2008 16:52
|
offline
- diarno

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 15 Jun 2007
- Poruke: 5572
|
mala87 ::
Moze li neko da mi kaze gde mogu da nadjem slike takvog tipa da bih mogla da postavim neku kada imam neki problem?
Hvala
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Vrlo je jednostavan za upotrebu .
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 11 Nov 2008 17:20
|
offline
- m4rk0

- Administrator
- Administrator tech foruma
- Marko Vasić
- Gladijator - Maximus Decimus Meridius
- Pridružio: 14 Jan 2005
- Poruke: 15766
- Gde živiš: Majur (Colosseum)
|
@mala87
Pravljenje screenshot-a:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Kako da uploadujem/okacim sliku i prikažem je u svojoj poruci?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Takodje, sliku možete uploadovati u na imageshack. Evo i uputstva:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Feb 2010 15:28
|
offline
- Pridružio: 15 Jan 2010
- Poruke: 46
|
Pozdrav. Imam veliki problem. Nestala mi je "extract here" opcija. Kada idem desni klik na "rar" file, u padajucem meniju nema te opcije. Do sada je bila. Odjednom je nestala. Kada potrazim preko Explorera "Winrar" datoteku, ne moze da je nađe. Molim vas, pomozite. Hvala.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Feb 2010 15:42
|
offline
- Pridružio: 15 Jan 2010
- Poruke: 46
|
Imao sam instaliran. Ne znam da li ga još uvek imam. U "Add or remove" ga nema. Nisam ništa deinstalirao. Gde je mogao da nestane? I kako? Please, help. Hvala.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Feb 2010 15:43
|
offline
- 1l padr1n0

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 02 Feb 2008
- Poruke: 14018
- Gde živiš: Nish
|
Najverovatnije je deinstaliran sa racunara.
Instaliraj ga opet
-> [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Feb 2010 15:58
|
offline
- Pridružio: 15 Jan 2010
- Poruke: 46
|
Hvala. Skinuo sam i instalirao. Sada ponovo imam opciju otpakivanja u padajućem meniju. Ali, to je trial verzija. Koje operacije će mi biti onemogućene kada istekne trial? Hvala još jednom.
PS Još uvek mi nije jasno kako se mogao deinstalirati?
|
|
|
|
|
|