Windows XP Install

Windows XP Install

offline
  • Aleksandar Dimitrijević
  • Vozač Motornih Vozila
  • Pridružio: 15 Nov 2013
  • Poruke: 96
  • Gde živiš: Prokuplje

Pozdrav svima.

Zanima me kako da instaliram Windows XP SP3 preko USBa od 8GB.

Ovaj Windows XP sa kog sad pisem je zarazen sa '' Sality Virut '' i sta dalje da radim,kako da obrisem ovaj Windows kad instaliram novi, i kako da instaliram novi Windows XP preko USBa..

I da,zanima me dali bi mi Windows 7 radio na ovoj konfiguraciji:

Procesor: AMD Sempron(tm) 3000 + , 1.61 GHz

RAM: 1GB

Graficka: ATI Radeon HD 4350 , od 512 MB



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Bubblegum018 ::Pozdrav svima.

Zanima me kako da instaliram Windows XP SP3 preko USBa od 8GB.

Ovaj Windows XP sa kog sad pisem je zarazen sa '' Sality Virut '' i sta dalje da radim,kako da obrisem ovaj Windows kad instaliram novi, i kako da instaliram novi Windows XP preko USBa..

I da,zanima me dali bi mi Windows 7 radio na ovoj konfiguraciji:

Procesor: AMD Sempron(tm) 3000 + , 1.61 GHz

RAM: 1GB

Graficka: ATI Radeon HD 4350 , od 512 MB


Zbog manjka RAM-a nemoj instalirati 7.



offline
  • Aleksandar Dimitrijević
  • Vozač Motornih Vozila
  • Pridružio: 15 Nov 2013
  • Poruke: 96
  • Gde živiš: Prokuplje

Ok hvala,necu ga instalirati..

Ali sad me zanima kako da obrisem stari Windows XP znaci,kad ubacim novi XP,kako da obrisem stari..

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

U toku instalacije novog sistema samo formatiraj particiju gde je stari sistem i to je to.

offline
  • Aleksandar Dimitrijević
  • Vozač Motornih Vozila
  • Pridružio: 15 Nov 2013
  • Poruke: 96
  • Gde živiš: Prokuplje

E ono sto me zanima jos da se nadovezem na ovu temu gore, jeste to pitanje dali '' Sality Virut '' moze da dize temperaturu na procesoru / racunaru ?

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Bubblegum018 ::E ono sto me zanima jos da se nadovezem na ovu temu gore, jeste to pitanje dali '' Sality Virut '' moze da dize temperaturu na procesoru / racunaru ?

Jedini ako optereti CPU na 100% mada si ti imao na sistemu još kojekakog đubreta koje ima običaj to da zakuca CPU na 100%.

offline
  • PC,Satelitski serviser
  • Pridružio: 20 Okt 2010
  • Poruke: 1403
  • Gde živiš: Gde me vetar nosi...;)

Bubblegum018 ::Pozdrav svima.

Zanima me kako da instaliram Windows XP SP3 preko USBa od 8GB.

Ovaj Windows XP sa kog sad pisem je zarazen sa '' Sality Virut '' i sta dalje da radim,kako da obrisem ovaj Windows kad instaliram novi, i kako da instaliram novi Windows XP preko USBa..

I da,zanima me dali bi mi Windows 7 radio na ovoj konfiguraciji:

Procesor: AMD Sempron(tm) 3000 + , 1.61 GHz

RAM: 1GB

Graficka: ATI Radeon HD 4350 , od 512 MB

Imaš manjak memorije,samo 1GB...Diži slobodno Windows 7 na toj konfiguraciji,ja sam ranije isto tako koristio i mogu da ti kažem da je solidno radilo...Optimizuješ ga malo posle instalacije i ideš dalje...Ili eventualno diži Windows 8.1 koji je po meni sigurno više optimizovan nego Windows 7...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1967 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 3 sakrivenih i 1902 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, Abebe Bikila, Andrija357, awathorn, Borkanović, Boroš, branko7, branko87, Bubili, Bubimir, cemix, Darth Wader, debeli, dexteroza, dj.ape, Ezbuck, gaga23, Georgius, HawX, Imperator_Aleksandr_lll, IQ116, Jeremiah, Jozo74, kuntakinte, Laluvr, littlebunny, ljubicad7, LjubisaR, luka35, Magarac, marko.markovic, MaxLevenfeld, MB120mm, MiGac, Miler88, MKK7, Mldo, monomah, N.e.m.a.nj.a., Parker, pein, pirke96, rakivan, redstar72, sabros, samo_citam, Sarmat, sekretar, septembar, SirOliver, Smiljke, Sonic, starlights, Tas011, Tvrtko I, vazduh, vdeki, vukan0799, Weah88, WELJKO, wolverined4, XBMC