Xp sp3

Xp sp3

offline
  • Computer Professional Master
  • Pridružio: 11 Jan 2014
  • Poruke: 269

Pozz svima,kako da apdejtujem windows xp sa sp2 na sp3? Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Skineš SP3, pokreneš instalaciju, završiš instalaciju, restartuješ komp.
Nemoj da pitaš odakle da skineš SP3, pisali smo o tome sto puta, potraži na forumu.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1066 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 5 sakrivenih i 992 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, ArmFPGA, b_z_b, bakovaca, blankspace, blatruc82, Bodin86, bojan1234, bojcistv, bokicacar, brandža84, Cicumile, Cirkon, Citalac, comi_pfc, cuculo, darkojovxp, debeli, Df410, Djota1, Dovla 1980, dukajov, ElGenius, esko_hz, france93, goranvas, ikan, Ikica977, Jose, Još malo pa deda, Koser, Krin, Lance Guest, laurusri, Lazarus, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, ludiagresivan, Marky, mile33, nekdo, Nemanja Opalić, neutrino, Nikolajevic, OKT, Pavel Medved, pein, Peruta, Pilence, PMsnow, Radio operater, raptorsi, Ripanjac, sap, saputnik plavetnila, Sharpshooter, sistem22, Sićko, sspp, stefan95, stokssone, taomaster, TheDictator, tm, Tvrtko I, umpah-pah, vlahale, Vozd0714, Žrnov