blokiranje racunara

2

blokiranje racunara

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2012
  • Poruke: 20

pokusajem to cijelo vrjeme,ali kad otvorim taj program u njemu se nista ne nalazi kao na slici..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Probaj sa ovim programom

Arrow Preuzmi instalaciju za WhoCrashed program sa sledeceg linka:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ovaj program ce analizom pokusati proveriti koji drajver je uzrocnik greske.
Napomena: ovaj program zahteva instalaciju.



Dvoklikom pokreni instalaciju i klikni Next. Stikliraj opciju I Accept the agreement pa zatim ponovo na Next.
Program instaliraj na onu lokaciju i pod onim imenom koju ti program ponudi.
Klikni na Next i u sledecem prozoru klikni Next
Stikliraj opciju Create a Desktop Icon i potom klikni na Next pa zatim na Install.




Arrow Kada instaliras WhoCrashed program,pokreni ga.

Napomena: Ukoliko ti program izbaci obavestenje koje bi trebalo da izgleda ovako:

Klikni na Download the requested file from Microsoft site now i pricekaj da se proces
preuzimanja dodatnih fajlova i njihova instalacija dovrsi.



Kada se program pokrene klikni na dugme Analyze.
Kada program zavrsi analizu izbacice ti prozor sa obavestenjem. Klikni Ok.

Desni klik na prostor stranice programa sa izvestajem i izaberi opciju Select All.
Desni klik na prostor stranice programa sa izvestajem i izaberi opciju Copy
Otvori novi notepad i izaberi opciju Paste da bi kopirao sadrzaj loga u notepad.

Sada mozes zatvoriti program.

Arrow Okaci notepad sa sadrzajem loga u sledecu poruku.



offline
  • Pridružio: 06 Apr 2012
  • Poruke: 20

,kada kliknem na Analyze ovo mi izbacuje please scroll the information window to read the report,,i u prozoru mi izbaci samo ovo...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Edin Mujkic ::,kada kliknem na Analyze ovo mi izbacuje please scroll the information window to read the report,,i u prozoru mi izbaci samo ovo...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Izgleda da nema poruke o BSOD-u, ako se opet desi bsod ponovo pokreni program, tad bi trebalo da bude zabelezena greska...

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2012
  • Poruke: 20

ok,hvala puno

offline
  • Dušan Drezgić
  • Pridružio: 05 Feb 2012
  • Poruke: 268
  • Gde živiš: Srbija

Kako Sloba to slikovito objasni! Svaka čast Slobi! Wink

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2012
  • Poruke: 20

opet isto blokira a izvjestaj mi nista ne izbacuje,,ccc

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Da li se pojavljuje BSOD (plavi ekran)?

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2012
  • Poruke: 20

ne pojavljuje

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Aman, tri puta sam napisao da će program Bluecreenviewer da pročita grešku ako se pojavi plavi ekran!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 817 korisnika na forumu :: 110 registrovanih, 6 sakrivenih i 701 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, acatomic, ajo baba, ALFASPORTIVO, Arhiv, Banovo Brdo, Baždaranac, Bbbggg1979, Blair, bobor, Boris90, Bozjidar87, bozomotika, brkan1, brufen, Bubili, Car89, Chileee, cifra, Crazzer, curiosity, Daba75, DeerHunter, dejan1972, Dejan_vw, dekir, dexteroza, Djokislav, djordjemiklusev, Djota1, DonRumataEstorski, Dragacevac, Drugsparrow, DS01, dule10savic, Dusko_Dugousko, feanor, Feller, Gall, Georgius, glados, Glavonja049, Haris, iceburn, ILGromovnik, Ilija84, Jaxupa, JimmyNapoli, Joint Chief, Jozo74, Kajzer Soze, kaskadija, koneks, lacko, Lazur_01, LUDI, m0nstrum_, MagicniHerpes, Manjane, MB120mm, Mihailo Gazdić, Miler88, milimoj, Milos ZA, Milun24, MKK7, Mldo, moldway, MR Z, nenaddz, nenooo, Nepopravljivi, neutrino, nikolapetkovic, nixos, Ns1975, Papadubi, Parker, pein, Pekman, ping15, PlayerOne, probisic, Raso75, Redred, repac, rokokoko, scimitar19, sevenino, Sharpshooter, shiro, singa, Sićko, sombrero, ssekir75, tamno.nebo, tomo2, tooljan, VanZan, veljko82, Vlad000, vlad4, VNVK, Voice1, Vrač, Walkers, Zanimljivo, zax22r, zombicar153, Žrnov