da li imam problem???

da li imam problem???

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 32
  • Gde živiš: Sarajevo

početnik sam u korištenju računara, i onako, ''roveći'' po nakim fajlovima potražim definiciju za file sa nazivom ''NvCplDaemon''. na nekim sam linkovima stekao utisak da se, možda, radi o virusu, pa sam izvršio pregled uz pomoć Hijackthis app. Da li bih ovdje mogao dobiti mišljenje o stanju (zdravlju) računara?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Apr 2005
  • Poruke: 1328

Imas li Nvidia graficku?



offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Jul 2004
  • Poruke: 1472
  • Gde živiš: Vojvodina,Zrenjanin

Ne treba da brines, to je regularan proces, naravno ukoliko imas nvidijinu graficku karticu.

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 32
  • Gde živiš: Sarajevo

jeste, grafička kartica je GeForceGo 7300

Dopuna: 13 Okt 2007 0:20

Doduše, već su me Vaši cijenjeni odgovori ''umirili'',... Jeli dovoljno-HVALA,...?

offline
  • Pridružio: 26 Jul 2004
  • Poruke: 1472
  • Gde živiš: Vojvodina,Zrenjanin

Onda kao sto smo rekli vec nemas sta da brines Wink

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 32
  • Gde živiš: Sarajevo

Umjesto tog smiley-a, evo nešta za pravi osmjeh:
Podučava učiteljica đake i kaže 'Danas ćemo, djeco, učiti slovo ''P''. hoće li neko da kaže neku riječ koja počinje tim slovom? - Javlja se Perica, međutim učiteljica je ''brža'',..kaže 'Ti, Perice, šuti! Nisi još ni za ono ''K'' doveo roditelje!'

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2005
  • Poruke: 1328

ta ti je dobra ali i debeli offtopic isovremeno:)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2510 korisnika na forumu :: 105 registrovanih, 12 sakrivenih i 2393 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, ALEKSICMILE, AleksSE, Andrija357, Andy, awathorn, bankulen, bojan_t, bojank, bokicacar, Bolencebl, boromir, boskelazo, bpop, branko7, BrcakRS, brufen, Camposam, Cirkon, Colt D, Comyymoc, Denaya, Dovla, DovlaODR, drgrozozo, DrMrPr, Dzigy, Dzoni2412, Džekson, Electron, Flanker-G, Georgius, Grebostrek, gregorxix, howyesno, Insan, Jeremiah, Jeremija98, Jester, jimi_agf, JOntra, Jose, K a s p e r, kapela, kaput21, Krusarac, kuntakinte, kybonacci, LeGrandCharles, Lep1na, Magarac, Marko Marković, markolopin, Medojed, mercedesamg, mile.ilic75, milenko crazy north, Miler88, Milos1987, Mirage 2000N, mishkooo, mnn2, mrgud2025, Mzee, naki011, nenaddz, Nikoletina Bursac, Ns1975, Orc, Otto Grunf, Pantaaa, peradetlić, PlayerOne, Podljub, Pohovani_00, PoolbegD02, Posmatrac77OKB, Prečanin30, Prometeus, raster12, Reddot, redstar011, repac, s0ne, SamoGledam, samp1389, sap, sekretar, Shinobi, Simonsen23, Sirius, SirOliver, stefan95, taomaster, Tihi86, vaci, Veless, vespa nikola, vidra1, wizzardone, XBMC, zgoljo, Zukov, zziko, Živković