fajl neće da uđe u recyle bin!

2

fajl neće da uđe u recyle bin!

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 103

................................................................



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 2104

Ili kucaš u Startu Task Manager.



offline
  • Pridružio: 16 Nov 2007
  • Poruke: 277
  • Gde živiš: Republika Srpska

ili desni klik na taskbar pa odabrati start task manager...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2083 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 3 sakrivenih i 2025 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, ALEXV, Asparagus, Barista, Ben Roj, Betta, bokicacar, Borkanović, Brada64, brundo65, Bubili, cenejac111, Chainsaw, Coabelgrade, cole77, comi_pfc, cvrle312, Dimitrije Paunovic, Dragan1998, drimer, Georgius, gost321, GrammaticalAnalysis, Hans Gajger, istina, luka35, Magarac, MagicniHerpes, Man1ac021, Marko Marković, Mihailo Gazdić, Mitch22, mustangkg, nenad81, pein, promajauglavi, Pururin, redstar72, scimitar19, Seeker, sekretar, Sevatar, shiro, simicnenadbg, spalev, Srki98, stalja, Tamna_strana_Meseca, TheDictator, uruk, Vanderx, wolverined4, YugoSlav, zil10, zzapNDjuric99