.lfo kako otvoriti

.lfo kako otvoriti

offline
  • Huskar
  • Pridružio: 31 Maj 2008
  • Poruke: 885

Imam need for speed hot pursuit 2010, i ove fajlove, ali ne znam cime bih mogao da otvorim/raspakujem ovaj fajl od giga i nesto



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Jesi li probao sa 7zip?
Zašto bi uopšte otpakivao taj fajl?
Šta se dešava kad pokreneš run-setup.exe?

Pogledaj ovo: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Huskar
  • Pridružio: 31 Maj 2008
  • Poruke: 885

Kada pokrenem run-setup instalira mi taj 7zip, ali nece...da extract..

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

To je neka teška muljaža...
Otpakuj Need for Speed Hot Pursuit-setup (ne znam koja je ekstenzija, da li je samoraspakujuća arhiva, ISO fajl ili zip/rar arhiva, ne vidi se ekstenzija). Dakle, pokreni taj fajl, ostalo ignoriši.

offline
  • Huskar
  • Pridružio: 31 Maj 2008
  • Poruke: 885

evo kada raspakujem..

offline
  • PC,Satelitski serviser
  • Pridružio: 20 Okt 2010
  • Poruke: 1403
  • Gde živiš: Gde me vetar nosi...;)

SlobaBgd ::To je neka teška muljaža...
Otpakuj Need for Speed Hot Pursuit-setup (ne znam koja je ekstenzija, da li je samoraspakujuća arhiva, ISO fajl ili zip/rar arhiva, ne vidi se ekstenzija). Dakle, pokreni taj fajl, ostalo ignoriši.


To jeste muljaža...Kada bude pokrenuo to sve,pored toga će da mu instalira još brdo nekih gluposti i programa..Možda bude baksuz i zakači neki malware...Bilo koji program,igrica,bilo šta..Bez prepoznatljivog izgleda "setup.exe" nema ništa i nije sigurno...Very Happy

offline
  • Huskar
  • Pridružio: 31 Maj 2008
  • Poruke: 885

Znaci da skidam negde drugde..

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Izgleda da si kupio nešto drugo a ne Need for Speed. Wink
Ja bih sve to brisao i pregledao komp nekim antivirusom ili antimalware programom.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3314 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 5 sakrivenih i 3247 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, advokat84, bb929, benne, bigbear, blankspace, bozonspeedlab, cyprus, dankisha, dejan.7951, dendrit86, desmeki, Duce, flavius89, france93, gajasvi, goxin, Great White, ivran064, jalos, Jaz, JOntra, K-1A, Kadzo, KizJ, kunktator, MadMike, Mercury, Miha79, milenko crazy north, milutin134, Misterrno, mkukoleca, moldway, MountAndBlade, nisamBot, OKT, Orc, Pekman, peradetlić, Permaldar, Plavi1, Polifon, Radoslava, Recce, Remain, S2M, superwhy, tamno.nebo, tm, tomo2, Topaz9, tritonus, Tvrtko I, vojnik švejk, wulfy, XBMC, zaoka, Zmajac, zokilivac, Zrcalo, zziko