problem sa dizanjem windowsa xp

3

problem sa dizanjem windowsa xp

offline
  • Pridružio: 04 Okt 2012
  • Poruke: 61
  • Gde živiš: r.s Bijeljina

moželi fabrička podešavanja za bijos za tosibu tecra



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ne može.
Fabrička podešavanja se biraju u BIOS-u, na jednom mestu, odnosno BIOS ih sam učitava ako izabereš tu opciju.
Potraži nešto kao "Load Factory Settings" ili "Load Setup Default" ili "Load Optimized Defaults".



offline
  • Pridružio: 04 Okt 2012
  • Poruke: 61
  • Gde živiš: r.s Bijeljina

nemogu da nađem tu opciju u bios verzija = 1.20 mog bios .ima MEMORY, SYSTEM DATE TIME, BATTERY, PASSwORD, ROOT PRIORITY, DISPLAY,OTHERS, CONFIGURATION, I/0 PORTS, DRIVER, PCI BUS, PC CARD, PERIPHERAL, LEGACY EMULATION, PCI LAN , U KOJOJ JE OPCIJI RESET NA FABRIČKA PODEŠAVANJA

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Postoji preko dvadeset modela laptopova koji nose ime Tecra, sve su to Toshibini laptopovi i imaju različite specifikacije.
Pomoglo bi kad bi poslao sliku tvog BIOS-a a najbolje je da nam daš tačnu oznaku laptopa. Ona se nalazi na donjoj strani tvog laptopa. Dakle, okreni laptop i potraži oznaku sličnu ovoj na slici, i celu je prepiši, tačno od slova do slova:

offline
  • Pridružio: 04 Okt 2012
  • Poruke: 61
  • Gde živiš: r.s Bijeljina

TOSHIBA TECRA A2 MODEL NO. PTA20E-02T01PS4

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Kad uđeš u BIOS (kao što si opisao šta sve imaš u BIOS-u u gornjoj poruci), pritisni taster HOME, zatim END i na kraju Y

offline
  • Pridružio: 04 Okt 2012
  • Poruke: 61
  • Gde živiš: r.s Bijeljina

Napisano: 10 Sep 2013 9:09

bios sličan jeste ali nije taj uradijo sam po tvom uputstvu i na kraju pokreno windos i ugasjse sve isto odnećuga majstoru sutra

Dopuna: 11 Sep 2013 15:10

svaka čast na dijagnozi crko har disk i nemogu da nadjem ata kažu stari model

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3953 korisnika na forumu :: 100 registrovanih, 8 sakrivenih i 3845 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, aleksandar11332, alex71, alke12, Antoni S, ArchaBasha, Avalon015, b_z_b, bladesu, bojan1234, bojank, BORUTUS, Boskovic, Brankojle, C-Gun, cenejac111, CikaKURE, darkkran, debeli, dejan1972, Dejan_vw, deLacy, Desmond, Don, dukajov, dushan, Dusko_Dugousko, Dzuki, Feller, Glavonja049, gregorxix, hattori, Igritelj, Jager715510, jalos, Jeremiah, Kaplar2, Khalid ibn al-Walid, Koplje, kybonacci, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, MadMike, MaschinenPistole, MB120mm, mean_machine, Medojed, Mercury, Metanoja, milanstankovic087, Mostarac1977, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, nenad81, Niki2024, niksa517, OKT, Oscar2, Pale2025, panonski mornar, Panter, Parker, Pavel Medved, pein, peradetlić, Peruta, PlayerOne, rakivan, raso76, Regrut Boskica, Remain, Remarqe, rodoljub, samo_srpski, Sevatar, Sharpshooter, shlauf, ShtagodShtagod, skok, skylab1111, Solunac na steroidima, SpaDej, Srki98, sslay, sspp, tamno.nebo, Tas011, Tumansky, vaso1, vathra, VBoss, VekiJ, Vlada78, Vlado82, Volfero, vuksa72, Wrangler, zule2, 223223, 800077