servisi

servisi

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 442
  • Gde živiš: Torak City

kako vratiti servise u windowsu na default mislim da vratim onako kako su bili kad sam instalirao win?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

Imas ovde listu svih MS-ovih servisa i njihove default vrednosti:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i u Markovom tutorijalu isto pise koje su default vrednosti cini mi se..Pretrazi top temu;

Dopuna: 15 Sep 2008 22:15

Evo jos jedne liste[izvukao iz Top Teme,a mogao si i ti da je malo predjes]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

idi u meniju na WIn XP Services pa Services podmeni.



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 442
  • Gde živiš: Torak City

ja sam mislio da to moze da se promeni sve od jednom ali ako mora jedan po jedan nije problem

Dopuna: 15 Sep 2008 22:28

taj drgi link sam video i ranijeali meni je trebalo da se promene svi servisi odjednom a ne jedan po jedan.resio sam tako sto sam promenio svaki servis posebno.u svakom slucaju hvala Ziveli

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Jest da je resen problem, al mozda nekom kasnije zatreba za neki drugi OS:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 979 korisnika na forumu :: 8 registrovanih, 3 sakrivenih i 968 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex71, DalmatinacMF, Deki Duga Devetka, lcc, Motocar, mrav pesadinac, Raso75, Srna