windows xp - startup

2

windows xp - startup

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Ništa .. ništa .. da znaš za drugi put Wink ..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Maj 2005
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Novi Sad

Sta znaci ovo "Timeout=5", kod mene je 30.???



offline
  • Dark 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 03 Dec 2003
  • Poruke: 677
  • Gde živiš: Beograd

Rahman_Gunhead ::Sta znaci ovo "Timeout=5", kod mene je 30.???

Vreme u sekundama za koje ce ti prikazivati listu operativnih sistema koje mozes da boot-ujes. Ako ne izaberes ni jedan, boot-ovace onaj koji je default.

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 683
  • Gde živiš: Sr. Kamenica

Stavis 10. Posto kad ides vec u selektivno boot-ovanje ondak ti je 10-ak sec dosta da doneses odluku. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 807 korisnika na forumu :: 23 registrovanih, 0 sakrivenih i 784 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, Ben Roj, bladesu, Botovac, Cicumile, Dannyboy, Duschi, GORDI, igorkozar83, ikson, Kenanjoz, Lazarus, Marko Marković, MiljanXD, Mrav Obrad, oddsock, Prečanin30, Sevatar, Sir Budimir, SK66, veljko82, veljkovicdani, Zastava