xp na nemackom

xp na nemackom

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2009
  • Poruke: 3

Imam na racunaru legalan xp na nemackom da li postoji opcija prebacivanja na engleski ili moram staviti novi windows



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

Mislim da možeš to izvesti jednostavnim instaliranjem "language" paketa. Koliko se sećam, nemoguće je obrnuto.

Pogledaj ovu temu --> [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2579 korisnika na forumu :: 104 registrovanih, 9 sakrivenih i 2466 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Aleksa 3215, amonsrb, Apok, Asteker, Avalon015, bb929, Bobrock1, bojcistv, Boroš, Brada64, brane2208, branko7, bunker, cakija, cemix, Chainsaw, Chileee, cole77, crnogorac, d.arsenal321, dekan.m, delrey, Denaya, desmeki, Devil city 1989, Dimitrise93, Djota1, Dragan1998, Ercomero, EVIDENTICAR, ghoost, Goxy1, havoc995, Hitri, howyesno, igorkozar83, Jeremiah, JimmyNapoli, kaput21, knutveliki, Konda, Koser, lima, LostInSpaceandTime, LUDI, Manjane, MaRtInsrbija1993, Metanoja, Mihailo Gazdić, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milivoje_vatrogasac, Milun24, MKK7, N.e.m.a.nj.a., Nemanja.M, nenaddz, neutrino, nezavisni mislilac, nikoladim, niksa517, nixos, Nole, omen, opt1, Otto Grunf, pein, pobeda, probisic, Profesor_018, raptorsi, Ray1973, scimitar19, sekretar, Sevatar, sevenino, Sin Boskic, singa, Sir Budimir, sombrero, Sone0883, Soslan, SOVO515, stegonosa, Stoilkovic, Tafocus, umpah-pah, Valter071, Veless, Velibor Radoja, Vica1958, vladaa012, Vlado82, vlado_pg, vojnik švejk, zax22r, zgoljo, Zimbabwe, zmajbre, Zoran Rapajić, Žrnov, 79693