Eto i njega
Nikola Šećerovski - Tjetke i metle
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 21 Sep 2007 8:16
Bozidar Djelic - Da se prebijemo
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 29 Sep 2007 1:14
Sta bi mi bez Velje. "Ajd par samara nije nista"
Dopuna: 12 Dec 2007 8:54
Greska u glagolu! Hahah, komedija covece...
Ovo je tuzno, smesno, razocaravajuce. Sve odjednom. Zar skupsina nije mesto gde se donose zakoni, resenja, inicijative, mere, projekti itd. Ukratko, zar se u skupstini ne donose konkretne stvari? Ocigleno ne...