Eto, popravio sam [There, I fixed it]

63

Eto, popravio sam [There, I fixed it]

offline
  • Darko
  • Pridružio: 08 Dec 2011
  • Poruke: 46
  • Gde živiš: Novi Travnik - ex Pucarevo

^RJ

Princip je zapravo takav, međutim izvedba Bože sačuvaj.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Moja firma, pored glavne funkcije klime, gleda i na estetski momenat. Ovo smo ugradili za jedno popodne i 2000€, dok vi trošite novac na moru!



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9687
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ozbiljno ili se šališ?

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 933
  • Gde živiš: Zajecar

Pa da, nema više `leba od farmacije, uzeo čovek godišnji pa ugrađuje klime po gastarbajterskim kućama... Wink Laughing Ziveli

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

RJ ::Ozbiljno ili se šališ?Radim dva posla, ko što reče čovek, nema leba od farmacije. A ovo volim, kao što vidite i znam i eto... Wink

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9092
  • Gde živiš: Esgaroth

aleksmajstor ::... uzeo čovek godišnji pa ugrađuje klime po gastarbajterskim kućama...Ne valja mu to...

Do tavanice nema mesta za lavove Mr. Green

offline
  • voja64  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 533

offline
  • 5.56  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 494

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Kompletno sam sinu Stevici za 18 rođendan ofarbao auto i uštedeo 2500€! Kaže da se jako dopada razrednoj...

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9687
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1093 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 9 sakrivenih i 1020 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amonsrb, bbelic, Ben Roj, blues100, Bobrock1, Bojan198527, Boskovic, bpvl, Chainsaw, darionis, DJ Brain(w)rack, Doc, DPera, drgrozozo, dule10savic, dulleo, Electron, Feller, ginjica, gregorxix, GveX, jarovitt, jnikola23, JohnDoe, jon istvan, JOntra, K2, Kole1975, luka35, M74AB3, MagicniHerpes, marko.markovic, MarkoW, milbos, milenko crazy north, N.e.m.a.nj.a., nenad81, nikolapetkovic, nixos, nnnnnnnnnn, pera bager, Polifon, Pururin, Radoslava, S-G, Sale0501, Sky diver 29, Smiljkovich, stalja, Stoilkovic, Tas011, tritonus, uruk, vathra, VekiJ, Vlada78, vzd1389, wizzardone, wolf431, yiyi, zdrebac, ZetaMan, 1107