|
Poslao: 13 Nov 2005 22:49
|
offline
- xxtreman

- Počasni građanin
- Pridružio: 24 Mar 2005
- Poruke: 799
- Gde živiš: Beograd
|
Snimak verovatno iz spanije ...
svaka mu cast (valjda je jos ziv!)
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 13 Nov 2005 22:53
|
offline
- den78

- Super građanin
- Pridružio: 07 Jul 2005
- Poruke: 1227
- Gde živiš: Moe's Tavern
|
nadam se da je uspeo da spasi kameru
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Nov 2005 23:12
|
offline
- Pridružio: 31 Jul 2005
- Poruke: 238
- Gde živiš: Bogatic
|
Nebih ja stao ispred njega ni za karton vinjaka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Nov 2005 11:49
|
offline
- GZ

- Ugledni građanin
- Pridružio: 27 Mar 2005
- Poruke: 474
- Gde živiš: Novi Sad
|
xxtreman ::a ovo mu je devojka (ex)
Karolina
Umro sam od smijeha....
hahhahahahahahahahahhahahaha.....
|
|
|
|
|
|