Ko je ovde plavusa?

1

Ko je ovde plavusa?

offline
  • MRKY 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 22 Nov 2004
  • Poruke: 2138

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovo je do kindera a kosta samo 300kb.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Apr 2005
  • Poruke: 1023

dobro je nije beton Smile ili joj se glava tako cuje Smile



offline
  • MRKY 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 22 Nov 2004
  • Poruke: 2138

Ko nemože megaupload.com može ovde [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Ajoj ovo je i mene zabolelo... Confused

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Jooj, ovo mora da je bolelo Mr. Green

offline
  • MANA  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 18 Avg 2005
  • Poruke: 475
  • Gde živiš: Kući

Joj, joj...

Nije mi samo jasno shta su htele da urade?

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Uh, ovo je bas gadno...

Ja sam prisustvovao slicnoj sceni... Kad sam bio klinac, neki moj malo nervozniji drug (tipican primer ljudskog bulterijera) je stajao na ulici i neki njegov dosadni poznanik koji nas je sve nervirao, skocio mu je iz sale na ledja.

Ovaj je polako podvukao ruku pod njegovu nogu i cimnuo je tako jako da se ovaj okrenuo na njegovim ledjima i odvalio glavom o beton...

Mad

offline
  • Pridružio: 07 Sep 2005
  • Poruke: 414
  • Gde živiš: Banjica

Ugly in the morning...

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2005
  • Poruke: 30
  • Gde živiš: Beograd

Vrlo zajebano ali sta postigose neznam..a da boli boli..

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

Ova iza je htela da povuce ovu za ruke i da napravi kao neki salto i da se doceka na noge, ali im nikako nije uspelo.

To se desava kada se plase da jako cimnu, a bas zbog toga se desi to sto se desi, jer nema dovoljno sile da se odradi to sto treba.

Kao kada se plasis da se zaletis ko blesav i da odskocis od tramboline, da bi preskocio konja jer ko zna sta ce se desiti, pa ajde da ja usporim, a bas zato sto si usporio, desi se nezgoda.

Inace, jako tup udarac. Prosto se culo koliko je bolelo...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 867 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 3 sakrivenih i 852 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ares12356, Cicumile, Dinarid, DonRumataEstorski, havoc995, Ivan Gajic, KizJ, Lap720, Marko Marković, MGBRBG, saputnik plavetnila, Zastava