Neposlusnost... :)

Neposlusnost... :)

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

Pre nekoliko godina, dosao BrackoNe kod babe u Rumu (leto).
Otisli nas dvojica do CDKluba da vratimo neke CDove (tada bili aktuelni CDovi Smile) i pita mene BrackoNe da li hocu sladoled Smile.
Ja rece da necu (ne mogu). A on uporan, ko stenica Smile. A ja tvrdoglav ko ovan, ma necu bre Smile.
I on ode i uzme dva. Ja nisam hteo uzeti jer nisam mogao/hteo.
Kako se ovaj drugi sladoled topio, tako je BrackoNe morao da uzme i onaj drugi da jede (sladoled), a ja onako naglas: "Nije on proklet, samo nece da slusa!" Very Happy

Dobio sam saglasnost Mr. BrackoNe-a da mogu ovo da postavim Very Happy.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9032 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 9 sakrivenih i 8940 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Aleksej, Bane5, beki76, bojanM84, bojcistv, Borski1977, BrcakRS, Buzdovan, celik, Clouseau, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, DENIRO, Despot Đurađ, Devil city 1989, Djole3621, djukapfc, Draganeli, drimer, dule10savic, ElGenius, Ercomero, EXIT78, Ezbuck, Feller, Foxdie, g_g, gregorxix, havoc995, Igritelj, Ivica1102, Ivoo, jalos, jeen yuhs, kolle.the.kid, Leteća Krofna, lima, Lotus, M74AB3, maksi007, Marko Marković, markolopin, mercedesamg, miki69, Milan A. Nikolic, milanpb, Milometer, Mldo, monomah, Mrav Obrad, Naj-Turs, nikolapetkovic, novator, OgnjenMitric, OldKresoje, pfc74, pisac12, PITT, Radoslava, rodoljub, royst33, sap, Sarmat, sasovsky, Sirius, Sićko, Smd, ssekir75, svnedelja, Tihi86, tmanda323, veljko82, veljkovicdani, VJ, Vlada78, Vladoj, VNVK, vuk77, Zastava, zokizemun