Ovisnik o internetu 1

2

Ovisnik o internetu 1

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Ali od 04:00 do 07:45 si samo njen Smile Smile Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

VladaPUB ::Ali od 04:00 do 07:45 si samo njen Smile Smile Smile
isto kao i od 15:45 do 19:45 :-(



offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Drax ::VladaPUB ::Ali od 04:00 do 07:45 si samo njen Smile Smile Smile
isto kao i od 15:45 do 19:45 :-(


Rekao si da u to vreme odmaras ! Smile

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

da, a od 04:00 pa dok ne ustanem, odmaramo oboje :-)

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

GoranK ::VladaPUB ::ako imate vise prijatelja na Internetu nego u stvarnom zivotu
Ovo ima istine, pa ja se svama više ispričam nego sa bilo kojim mojim prijateljem. Smile


Pa, valjda smo ti i mi neki prijatelji Smile. Ne bas kao oni iz "stvarnog" zivota i oni koje poznajes godinama, ali opet neka vrsta jesmo Smile...

offline
  • SkY  Male
  • Boondock Saint
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 1060
  • Gde živiš: Vozdovac (MyCity South Side)

A kind of Wink Hehe, Jelena, lepo receno Very Happy

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

VladaPUB ::
18. Obozavate pijuckati hladnu kavu.


Ovo nije nikakav problem... pilo se to i ranije. Smile

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Jelena ::GoranK ::VladaPUB ::ako imate vise prijatelja na Internetu nego u stvarnom zivotu
Ovo ima istine, pa ja se svama više ispričam nego sa bilo kojim mojim prijateljem. Smile


Pa, valjda smo ti i mi neki prijatelji Smile. Ne bas kao oni iz "stvarnog" zivota i oni koje poznajes godinama, ali opet neka vrsta jesmo Smile...
U pravu si, definitivno posle ova dva susreta, a povod je bio Paintball, niste više moji virtuelni prijatelji već pravi. Daće bog da okupljanja budu češća, ma koji povod bio. Smile

Peca ::gorane, promenicemo to SmileJa sam za, čak šta više bilo bi mi drago!

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

@Drax
Važno je da si ti budan noću, a dan i nije toliko bitan. Smile

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

P sta da radim, kad radim samo popodne, nisam ja kriv,a pre podne neznam sta da radim, svi koje poznajem ili spavaju ili rade !

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1013 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 6 sakrivenih i 963 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, A.R.Chafee.Jr., A3C, Aristotle2002, bigvlada, blatruc82, bobor, bojcistv, cakija, Desmond, djonsule, djuradj, Dovla, dukajov, dushan, Dzigy, esx66, Feller, GT, Incognito, LostInSpaceandTime, Macalone, Manjane, MaRtInsrbija1993, Mi lao shu, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, mitja2512, moldway, neko iz mase, Orc, pirke96, PlayerOne, PMsnow, Radogost, styg, tm, VBoss, vobo, yufighter, zlatkoa987, zziko, ČOBAN, Đurđevdan