DX.com - Kineska elektronika/gedzeti- sve na jednom mestu

5

DX.com - Kineska elektronika/gedzeti- sve na jednom mestu

offline
  • LoXo  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2011
  • Poruke: 1212

cek,cek, jel se ovde placa carina i dostava ili ne? o.O



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Ne placa se...procitaj temu od pocetka pre nego sto pitas...



offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

LoXo ::cek,cek, jel se ovde placa carina i dostava ili ne? o.O
Dostava je besplatna, carina se placa u zavisnosti od vrednosti artikla koji porucis.

offline
  • LoXo  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2011
  • Poruke: 1212

ali se prema gore postovima moze zaobici ako vrednost robe nije velika??

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Opet ti ne citas GUZ - Glavom U Zid Smile

TwinHeadedEagle ::Kako ide nasa carina, valjda bi preko 70e se placa carina jel da?

Acid_Burn ::TwinHeadedEagle ::Kako ide nasa carina, valjda bi preko 70e se placa carina jel da?

Do 70 evrića od fizičkih lica se ne plaća carina a do 50 evrića od pravnih lica


Acid_Burn ::TwinHeadedEagle ::Kako ide nasa carina, valjda bi preko 70e se placa carina jel da?

Do 70 evrića od fizičkih lica se ne plaća carina a do 50 evrića od pravnih lica


Acid_Burn ::TwinHeadedEagle ::E super, a jel moze da se naruci odvojeno paketi, jedan do 70 a drugi isto tako...

Može ali gledaj da razmak izmedju porudžbina bude 3-5 dana da ti ne bi sve strpali u jedan paket pa onda naša carina da te odere....

Ja obično sačekam 5 dana i šaljem novu porudžbinu....

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

TwinHeadedEagle ::Acid, daj postavi te sajtove svega ti Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ova tri su proverena, ja sam preko njih naručivao.
Citat:
Ja ne znam koja je razlika izmedju ovog i ebaya na kome je veca ponuda Smile Jedina razlika jeste sto su ovdje samo jeftine stvari dok su tamo i jeftine i skupe.

Ebay je nešto kao naš limundo, odnostno kupindo, samo internacionalnog karaktera.

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Hvala Ivane, dobro ce doci i ovi sajtovi iako je DX sasvim dovoljan Smile

Inace, jel salju sa ovis sajtova besplatno, koliko vidim ovaj prvi ne salje besplatno?

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Sva tri su Free Shipping.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ovaj prvi je nekadašnji FadBus, ali su morali da promene ime zato što ih je inspekcija zatvorila, prodavali su lasere jače od 500mW, čak od 2W!

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

ivance95 ::Sva tzri su Free Shipping.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ovaj prvi je nekadašnji FadBus, ali su morali da promene ime zato što ih je inspekcija zatvorila, prodavali su lasere jače od 500mW, čak od 2W!


To majstore Ziveli

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Napisano: 02 Jul 2012 13:23

Što se tiče Lightake-a, kontaktiraj ih preko mail-a, oni hoće i da napišu manju cifru na paketu, tako da ne plaćaš carinu, za ostale ne znam, nisam ih pitao.

Dopuna: 02 Jul 2012 13:29

Dobar je ovaj DealExtreme, već sam našao nešto što mi je prvo na listi za kupovinu od gadgeta:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 900 korisnika na forumu :: 112 registrovanih, 6 sakrivenih i 782 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ajo baba, Alen1987, BaneM75, bato_banjaluka, berste23, bigbear, Bivan, Blair, Bo96, Boris BM, boromir, Bozjidar87, brundo65, carinko, CHARLIE JA., Cirkon, Clouseau, coaaco, Colt D, Demi87, Denaya, desmeki, Djordje29, DonRumataEstorski, draggan, dule10savic, ElGenius, EVIDENTICAR, feanor, Feller, Flanker-G, Frunze, Gall, Giskard, gost321, Hans Gajger, Holy Saber, Ilija84, Imperator_Aleksandr_lll, jeen yuhs, Jeremiah, jimi_agf, JK, Jomini, K2, kaput21, Khaless, kib, kolateralnasteta, konstruktor, Krin, kybonacci, LostInSpaceandTime, M74AB3, Magistar78, magyar, Marko Marković, Marky, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, mercedesamg, MiGac, Mihailo Gazdić, Mihajlo, miki69, Milos1987, mirkoro, Moldovan, monomah, museum, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, nenomir, nisamBot, Nole, nuke92, OgnjenMitric, Parker, pavlo, pein, Phalanx, Piicoki, Profesor_018, Qvazimodo, radovanstojkov023, radza1, sabros, sales, Savantije, sekretar, sickmouse, Solunac na steroidima, Sone0883, Sonic, strelac07, suponik, Tastatura ratnik, tritonus, Tumansky, Tvrtko I, UncleSAM, vladaa012, vlado_pg, Vlajman1957, Vojo06, vrlenija, XBMC, zivojin32, ZlatniRez, Zukov, zzapNDjuric99