Glas razuma u Hrvata

3

Glas razuma u Hrvata

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

@Leggy

to o cemu ti pricas je u redu, ali IPAK postoje granice... neukus je jedno, ali cista fasisticka propaganda je ipak nesto sasvim drugo...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Jeste to fasisticka propaganda, ali to govori o zemlji u kojoj zivi! Ne o njemu! On samo koristi priliku.
Ovde bi, mislim, bio optuzen za izazivanje verske i nacionalne netrpeljivosti minimum. Sad je tek u Hrvatskoj optuzen, a znam za njega prilicno dugo.



offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

pa bez obzira... onda ga jednostavno mogu svrstati u grupu ljudi koji bi prodali sopstveno dete u belo roblje samo zbog para, znaci ili krajnje pohlepan ili ipak kreten/idiot, jer da ima i po grama mozga ne bi isao toliko daleko.. ajd ono "domoljubive" i slicne pesme... to jos mogu i da progutam kao kic... imamo i mi gomilu takvih bisera... ali zvati na krv i noz... to ipak NE MOZE da se opravda bilo kakvim profitom

znaci postoji razlika izmedju "sisanja ovaca" i ovakvih stvari, sto i pored svega govori i o njemu a ne samo o zemlji u kojoj zivi!

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

U pravu si Drax, počeli smo da skrećemo sa teme, odnosno zločina koji se dešava običnim pevanjem. Ja bih to svrstao u zločin za koji treba odgovarati, ipak je to direktan podstrek za obostranu mržnju, a dosta nam je toga.

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

Ja sam reko svoje....necu trosit dragocjene sekunde pisanja na tu budalu...over and out!!!

offline
  • mire  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 2282
  • Gde živiš: Beograd

da ali iako bajaga uzima kintu ipak je covek

imas ljude koji moraju da postanu neljudi (zveri) da bi mogli da uzmu novac

svako se snalazi kako zna i ume a opstaju samo najjaci (drustveno prihvaceni)

u sta cemo se pretvoriti evolucijom ne smem ni da sanjam Wink

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Ljudi su onakvi kakvi jesu, i brojni izvođači koriste mentalitet, nizak stepen razvijenosti duha da svoje govno uvale u "potrošnju".
Tompson, bilo kako bilo, zaslužuje da bude u najmanju ruku obješen za svoje sranje jer je riječ o podršci najkrvavijem sistemu koncetracionih logora.
Nikada mi Aušvic nije toliko bo oči, koliko stara Gradiška. Nijemci su rutinski i sistematski uništavali zarobljenike, po naredbi (Hitlerovom ubjeđenju), ali bez emocija. Ustaše su se sa zadovoljstvom se bavili granicama ljudske izdržljivosti. U Jasenovcu su najsrećniji bili oni koji su umrli od metka ili bili obješeni brzo po dolasku u logor, sve drugo je bio pakao na zemlji.
Ilustracije radi dajem link o Jasenovcu:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ta komercijala bi trebala skupo da košta bilo koga.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1016 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 935 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 9k38, A.R.Chafee.Jr., AMX72, Apok, Asparagus, BasCelik, Brankojle, Bubimir, C-Gun, Centauro, Dambi, Darth Malak, deks, desmeki, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, djonsule, dusanobr, Feller, foka106, GeoM, Georgius, goran.vvv, Goran_, goxin, GveX, ilija.24, In_hero, Jester, jodzula, JOntra, Kalu128338, Kapetan Hadok, Kvaka22, MarijaC84, mercedesamg, Miki01, milanpb, Miler88, Motocar, Mrav Obrad, nebidrag, nelezele, nixos, ObelixSRB, OKT, Paklenica, pein, Peruta, Piani Jazzer, Pilipenda, pisac12, proka89, raso76, read-only, redstar72, rodoljub, SamoGledam, Seeker, Sevatar, shone34, Sky diver 29, spalev, Spinosa, Spreewerk, Stojan Mrsavi, Vanderx, VBoss, VJ, Wehicle, Zoca