Razgovaraj sa sobom iz budućnosti!

Razgovaraj sa sobom iz budućnosti!

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Francuska kompanija Orange napravila je originalnu kampanju #Futurself u znak proslave 20. godišnjice postojanja, koja korisnicima omogućava da razgovaraju sami sa sobom, iz budućnosti. Tačnije, sa sobom za 20 godina. Potrebno je imati računar s kamerom, mikrofonom i brzom internet vezom, kako bi se lik i glas transformisali u digitalni oblik.

Nakon toga biće spremna virtuelna kopija vas, ali starija 20 godina. Adresa Futurself sajta je često zagušena, zbog velikog broja korisnika koji želi da ode u budućnost pa morate biti uporni. Tokom snimanja ne bi trebalo nositi naočare, kapu i šešir, a skeniranje lica traje u zavisnosti od brzine veze i kvaliteta kamere. Nakon uspešnog skeniranja i digitalizacije pojaviće se vaša verzija, ali 20 godina starija, sa više bora i nešto drugačijim licem. I glas će biti čudan Smile

Sa svojim likom iz budućnosti moguće je komunicirati preko mikrofona i postavljati mu pitanja, ali su odgovori više šaljivi, nego ozbiljni, što nas i ne čudi. Futuristički koncept komunikacije izradila je pariska agencija Publicis Conseil

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4036 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 4 sakrivenih i 4018 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bo96, Boskovic, hyla, Krusarac, Leonov, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, mirkoro, nenad81, Stefan M, vaci, vidra1, Vlado82, Zastava