Anonymous Srbija napadaju sajtove

4

Anonymous Srbija napadaju sajtove

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Ne bih znao stvarno. Ta informacija mi je toliko nebitna u zivotu da ne mogu da ti opisem. Razz



Inace, ako je tebi bitna imas njihov sajt, imas njihovu kontakt formu (putem FB-a, twitter-a, YT-a, G+) pa ih ispitaj sta ti je volja. Inace, ako mislis da su to drugari koji ce ti presipati svo njihovo znanje u mali mozak verovatno gresis. Inace, nisam istrazivao ali sve mi ovo izgleda amaterski i smesno. Mozda i gresim, ko ce ga znati ...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Brano  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2008
  • Poruke: 1428
  • Gde živiš: Bijeljina

goran9888 ::Ne bih znao stvarno. Ta informacija mi je toliko nebitna u zivotu da ne mogu da ti opisem. Razz



Inace, ako je tebi bitna imas njihov sajt, imas njihovu kontakt formu (putem FB-a, twitter-a, YT-a, G+) pa ih ispitaj sta ti je volja. Inace, ako mislis da su to drugari koji ce ti presipati svo njihovo znanje u mali mozak verovatno gresis. Inace, nisam istrazivao ali sve mi ovo izgleda amaterski i smesno. Mozda i gresim, ko ce ga znati ...


Ja sam se danas "prosetao" po tom forumu...Teme su im vise nego neozbiljne za hobi kojim (misle ) da znaju....



offline
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 2104

Gorane ma i mene to baš ne zanima, onako sam pitao jer ste rekli da su "klinci" pa me malo začudilo.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

A.L. ::Gorane ma i mene to baš ne zanima, onako sam pitao jer ste rekli da su "klinci" pa me malo začudilo.


Pa to u danasnje vreme nije nista cudno. Klinci najvise vremena provode na racunarima.
Nema vise igranja na livadi po ceo dan, nego sednes za komp i krenes ... ili igras igre i gubis dragoceno vreme, ili ucis (na racunaru naravno), bar pokusavas, i okreces se u nekom smeru koji te najvise interesuje.

offline
  • Na odmoru xD
  • Na odmoru xD
  • Pridružio: 15 Feb 2012
  • Poruke: 430

Ajd kad ste svi tako pametni recite mi koja literatura treba i otrcacu da je kupim. A i vervatno ste samo ljubomorni na to sto oni mogu a vi nemate pojma

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Aleksandr1996 ::Ajd kad ste svi tako pametni recite mi koja literatura treba i otrcacu da je kupim. A i vervatno ste samo ljubomorni na to sto oni mogu a vi nemate pojma

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
i
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Wink

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Aleksandr1996 ::Ajd kad ste svi tako pametni recite mi koja literatura treba i otrcacu da je kupim. A i vervatno ste samo ljubomorni na to sto oni mogu a vi nemate pojma

Prvo, nije lepo omalovazavati sagovornike u diskusiji, bez da pouzdano znas njihov nivo znanja. Wink
(a ni tad nije kulturno)

Drugo, literaturu o napadima i nacinima izvrsavanja DDoS napada neces dobiti ovde. Mozes jedino dobiti literaturu o bezbednosti, koje mere da preduzmes usled nekog od napada.

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Aleksandr1996 ::Ajd kad ste svi tako pametni recite mi koja literatura treba i otrcacu da je kupim. A i vervatno ste samo ljubomorni na to sto oni mogu a vi nemate pojma

Vidim, stručan si da proceniš da nemamo pojma, a za ove dve nedelje koliko si na forumu upoznao si nas dovoljno da misliš da smo ljubomorni.
Zbog toga me čudi da od nas neukih i ljubomornih tražiš pomoć za literaturu, za objašnjenje šta je avatar...
Ali ako, samo napred, verujem da ćemo naučiti mnogo od tebe... I nećemo više biti neuki i ljubomorni.

offline
  • Na odmoru xD
  • Na odmoru xD
  • Pridružio: 15 Feb 2012
  • Poruke: 430

Napisano: 27 Feb 2012 21:21

I to je dovoljno samo idem unazad i dodjem do istog rezultata. Pa moguli je dobiti onda?
@Sass Drake
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] je odlican Mr. Green a za ovaj sourceforge je bilo malo teze se snaci ali ok

Dopuna: 27 Feb 2012 21:23

SlobaBgd ::Aleksandr1996 ::Ajd kad ste svi tako pametni recite mi koja literatura treba i otrcacu da je kupim. A i vervatno ste samo ljubomorni na to sto oni mogu a vi nemate pojma

Vidim, stručan si da proceniš da nemamo pojma, a za ove dve nedelje koliko si na forumu upoznao si nas dovoljno da misliš da smo ljubomorni.
Zbog toga me čudi da od nas neukih i ljubomornih tražiš pomoć za literaturu, za objašnjenje šta je avatar...
Ali ako, samo napred, verujem da ćemo naučiti mnogo od tebe... I nećemo više biti neuki i ljubomorni.

Sto se odma brecate samo me nerviraju neki komentari Bebee Dol
I kad sam ja pitao sta je to avatar Shocked ja sam samo pitao da mi ga neko napravi

Dopuna: 27 Feb 2012 21:32

Ma sta se ja nerviram sad tu idem da ucim Ms Access 2010 Izvinite ako sam uvredio vase velicine Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ma ne brecamo se, samo nas nerviraju neki komentari.
Nisi uvredio naše veličine, vidiš da sam ti dao punu podršku a ti se ljutiš. Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2609 korisnika na forumu :: 100 registrovanih, 9 sakrivenih i 2500 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Aleksa 3215, Apok, Asteker, bb929, Blair, bobo85, Bobrock1, bojcistv, brane2208, branko7, bunker, cemix, coaaco, cole77, crnogorac, d.arsenal321, DejvTroter, dekan.m, Dekster, delrey, Devil city 1989, Dimitrise93, Djota1, Dragan1998, DragoslavS, EVIDENTICAR, Folkstar, ghoost, gorankuba, HawX, Hitri, igorkozar83, IQ116, JimmyNapoli, Kajzer Soze, Kanader, kaput21, knutveliki, Koser, Leteća Krofna, lima, LUDI, Manjane, MaRtInsrbija1993, Metanoja, Mihailo Gazdić, mikidragi, mikrimaus, Milan A. Nikolic, Mile14, milivoje_vatrogasac, Milun24, MKK7, Nemanja Opalić, nenaddz, neutrino, nezavisni mislilac, niksa517, Nole, OgnjenMitric, omen, opt1, Otto Grunf, pein, probisic, Profesor_018, raptorsi, raster12, Ray1973, Resnica, scimitar19, sekretar, shiro, Sin Boskic, sombrero, Soslan, SOVO515, stegonosa, Stoilkovic, styg, Tafocus, Tvrtko I, umpah-pah, Uros Cuore Sportivo, Valter071, Veless, Vica1958, vladaa012, Vlado82, vlado_pg, vojnik švejk, Yekaterinburg, zgoljo, Zimbabwe, zmajbre, Zoran Rapajić, Žrnov, 79693