CUVAJTE SE LJUDI!

3

CUVAJTE SE LJUDI!

offline
  • SINGI
  • Pridružio: 22 Avg 2003
  • Poruke: 787
  • Gde živiš: Beograd

Jelena ::meni su od jutros stigla jos 2-3 maila ali ne kao i onaj od juce samo obavestenje, sa skroz nepoznatih adresa jesu, ali imaju attachment i subject je your software i sl. i mnogo me nerviraju...

Objasnjenje sto se sve ovo desilo je u posebnom topic-u Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

@ KAV distributer

Smile Hvala! Procitala sam...



offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

Evo meni ovih dana redovno stize netsky.P...
Vec su stigli dotle...Jel on nesto drugaciji ili je isto kao i ovi ostali?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 767 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 0 sakrivenih i 753 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, BORUTUS, crnogorac, laudano.nero, Lotus, maksi007, Markan90, mile.ilic75, Naj-Turs, Posmatrac77OKB, Radula, ShtagodShtagod, Slingshot, XBMC