Pomoc za aktivacioni kod za avast ?

1

Pomoc za aktivacioni kod za avast ?

offline
  • Jonuz Alibasic
  • sluzbenik osiguranja
  • Pridružio: 20 Jan 2012
  • Poruke: 61
  • Gde živiš: Novi Pazar

Jel moze neko da mi napise aktivacioni kod da produzim avast zastitu.
Al mi nije tipa onaj kod sto ima po netu ovakvi npr: W6754380R9978A0910-4TZ59467

....nego ima tri pregrade u koje moze da se ubaci samo po 6 znakova ili brojeva u svakoj pregradi.
A moz i kad bi se skinuo license file...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Zasto bi ti neko slao licencu, kada Avast postoji u besplatnoj varijanti za koju se besplatno dobija licenca na godinu dana.
Evo link, popuni obrazac i dobices besplatnu licencu (365 dana) na email adresu koju ukucas: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ovo vazi samo za Avast free varijantu.
Za ostale varijante, licencu mozes samo kupiti ako zelis (jedino da naletis na neku promociju ili da dodjes do licence na nelegalan nacin o kome ovde necemo da diskutujemo).



offline
  • Jonuz Alibasic
  • sluzbenik osiguranja
  • Pridružio: 20 Jan 2012
  • Poruke: 61
  • Gde živiš: Novi Pazar

To sam vec uradio,ali mi je stigao kod u drugom formatu,mislim kao onaj gore sto sam ja napisao,a meni treba activation key od 18 znakova ili brojki......

offline
  • Pridružio: 29 Feb 2012
  • Poruke: 101
  • Gde živiš: Zrenjanin

Tebi onda treba serial za Pro ili IS a ne besplatu verziju

offline
  • Pridružio: 25 Okt 2010
  • Poruke: 595
  • Gde živiš: Pomoravlje

avast! FREE se tako registruje:
Registracija video uputstvo

offline
  • Cirma 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Okt 2012
  • Poruke: 6

ja sam skinuo avast free i registrovao se za besplatnu licencu, ali kao kod Jonuza, izbaci mi prozor sa tih 3x6 karaktera, a tu ne mogu da ubacim onaj sadrzaj sto dobijem, pa ako moze pomoc sta da radim

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Cirma ::ja sam skinuo avast free i registrovao se za besplatnu licencu, ali kao kod Jonuza, izbaci mi prozor sa tih 3x6 karaktera, a tu ne mogu da ubacim onaj sadrzaj sto dobijem, pa ako moze pomoc sta da radim


Okaci screenshot da pogledamo kako izgleda to o cemu pises ...

Kako napraviti screenshot: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Cirma 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Okt 2012
  • Poruke: 6



mozda je malo smesno, jer sam sliku skinuo sa neta, al kod mene je slicno, a dole sam naznacio koji deo nemam, imam samo onaj levi prozor i tu ne mogu da upisem taj kod koji dobijem pri registraciji, samo jos da napomenem, kod mene je ja mislim trial version pa da mozda nema veze sa tim?

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Klikni na Register now gore.

offline
  • Cirma 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Okt 2012
  • Poruke: 6

Ja sam skinuo sliku sa neta tako da nije bas doslovno ovako jer ne mogu sad da skidam razne programe za slikanje, kod mene gore trenutan status pise u probnom modu, a ostalo je isto samo nema to register, registrovao sam se na sajtu njihovom i dobio taj kod, ali nema onaj dole deo sto sam naznacio pa nemam gde da unesem taj kod. Ako mozete pomozite, ako ne nebi da budem dosadan i izvinjavam se na smetnji Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 967 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 4 sakrivenih i 895 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 6footboy, _Rade, airliners, AirSremac, Apok, Chainsaw, Colt D, crazydkure, cvrle312, darionis, debeli, Dimitrise93, dj.ape, DragoslavS, Duce, dunavzed, Dungorth, dushan, Dvojac005, Dzoni70, Foxdie, Hans Gajger, Helket, ihis, In_hero, Jager715510, Jeremiah, Jester, jon istvan, Kalem, kapela, KizJ, kybonacci, ladro, LjutaGuja, luka35, Makssd85, Marko Marković, Marko1238, menges, mercedesamg, MIG-3, milenko crazy north, Mićko, mladen.zovko, nuke92, OgnjenMitric, OKT, OldKresoje, Parker, Permaldar, PO1974, predragc, Remain, royst33, sova72, troki1971, Ulzana, uruk, vathra, vespa nikola, vidra1, Vlada78, voja64, x9, Zoran Rapajić, Zoran1959