Imam problem sa gutanjem

2

Imam problem sa gutanjem

offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Daj malo vise informacija, koliko si dugo pio, koliko kolicinski na dan, imas li jos neki propratne simptome?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jun 2013
  • Poruke: 6

pa brt, pio sam ko lud svaki dan 2l, bilo to kola, fanta.... na proslavam sam i vise...pio sam ja i vodu ali nedovoljno. mozda od 9-10 godine nzm tacno.. davno je bilo desavalo mi se kad dodjem sa trening-a onako vruc popijem soka pa me zaboli zeludac, pa onako moram da legnem pa se preznojim. Desavalo mi se da mi bude kiselina, i sad do pre dve nedelju gad god popijem sok, ujutru me boli onako popreko stomaka...



offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Idi kod doktora da ti izkontrolisu zeludac i jetru.

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2013
  • Poruke: 6

Napisano: 25 Jun 2013 19:49

:D naravno da cu ici i to odmah sutra...cucemo se

Dopuna: 28 Jun 2013 14:38

Ma zdrav sam ko dren, nije mi nista Very Happy samo mi je dala neki gel ZA USTA - i zabranila mi gazirano pice da pijem.... to bi bilo to...POZ

offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Samo to ti je rekla O.o ... CCcc pa dobro. Javi kako deluje taj gel.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1087 korisnika na forumu :: 101 registrovanih, 8 sakrivenih i 978 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, AC-DC, aleksmajstor, AleksSE, Asparagus, Aster Blistok, bankulen, Ben Roj, berste23, Betta, Bojan198527, celt, cenejac111, cincarin, comi991, Dare, darionis, DeerHunter, dekiz, Denaya, Djokislav, djonsule, djuradj, doktor097, doom83, drimer, Dungorth, dusanobr, Dzigy, Dzuki, Džekson, EVIDENTICAR, Feller, Flanker-G, General63, Gogi_avio, gost321, goxsys, Grebostrek, helen1, Hitri, iceburn, Incognito, Josip77, kljift, Kole1975, komsija1, koneks, Kontrausluga, krkalon, Lieutenant, LostInSpaceandTime, lukac, Macalone, mackenzie, MaschinenPistole, medaTT, miki kv, Milan A. Nikolic, milimoj, miodrag, mladen.zovko, Moldovan, nenomir, neutrino, niksa517, nuke92, nuki1234, OgnjenMitric, Orc, partyzan, pein, Pilence, ping15, Prečanin30, proljece, Remain, repac, rovac, royst33, ruma, S2M, samoulogovankorisnik, Semberija, Srki98, stalja, tamno.nebo, Tanjagre, Tastatura ratnik, tomo2, tubular, Tvrtko I, umpah-pah, USSVoyager, v82, Vrač, XBMC, zeka013, Zoran Rapajić, |_MeD_|, Žrnov