Kako da se udebljam?!?

Kako da se udebljam?!?

offline
  • Pridružio: 22 Maj 2011
  • Poruke: 66

Visok sam 180 cm,i izuzetno sam mrsav.Imam 60 kg ali se uopce ne primjeti na meni.Jedem sve,jedem stalno... ali nista se ne prima idem samo u visinu



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Web Dizajner
  • Pridružio: 08 Dec 2011
  • Poruke: 247
  • Gde živiš: Bar

Baci se na kosarku i nemas frke kad vec ti se prima na visinu.
Ako ne samo pocni da jedes u kasne sate nista nemoj da radis sedi gledaj filmove serije i jedi! Primace se veruj mi ali posle 9h. Ima da dodjes kao svinja Smile i onda ces da trazis savet kako da smrsas. Sto vise peciva sendvici i nemas frke.



offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Nomak_  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Astronomija
  • Pridružio: 23 Sep 2011
  • Poruke: 928
  • Gde živiš: Svoj Svet

Brate samo ti jedi...Jedi visoko kaloricnu hranu..

offline
  • Neću da ti kažem...
  • ...gde preprodajem zjala.
  • Pridružio: 05 Avg 2011
  • Poruke: 663
  • Gde živiš: Pored kontejnera. Čukni dva puta u poklopac, traži Raduleta.

Kuvani pirinač umuti sa puterom i pošećeri po želji. Rezultati ne mogu izostati. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Kako će dečko da popije infarkt posle ovakvih vaših sveta, o holesterolu, masnoćama i drugim stvarima da ne govorimo!
Jedino ispravno rešenje je odlazak kod lekara na pregled i propisivanje odgovarajuće dijete.

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2008
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Ank-Morpork

SlobaBgd ::Kako će dečko da popije infarkt posle ovakvih vaših sveta, o holesterolu, masnoćama i drugim stvarima da ne govorimo!
Jedino ispravno rešenje je odlazak kod lekara na pregled i propisivanje odgovarajuće dijete.

Apsolutno! Traži od lekara opšte prakse da ti napiše uput za nutricionistu. Meni je to pomoglo.

offline
  • vagabundo :)
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1409
  • Gde živiš: Somewhere in the middle of nowhere :D

dodji ti lepo kod mene pa ces da se udebljas . Veruj mi , Posebno sad za vreme praznika. :PPP
Nego salu na stranu . Poseti nutricionistu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3112 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 5 sakrivenih i 3029 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, 6.5lapua, A3C, arsa, Asparagus, Asteker, b_z_b, bavar357, Bokiboks, bokicacar, bolenbgd, Boxy, branko7, bunker, Chainsaw, dejan1972, Djokislav, djonsule, Djuza, Doc, draganca, Draganeli, drimer, france93, g_g, GeoM, Georgius, Giskard, Goksi95, Ivica1102, jalos, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, Laluvr, Lance Guest, Leonov, Lep1na, lord sir giga, Magistar78, MarijaC84, Marko Marković, mean_machine, MiGac, Milometer, Moldovan, mrm, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nelezele, nenad81, nenomir, Nikoletina Bursac, Nobunaga, nuke92, OgnjenMitric, Pavel Medved, predragc, procesor, radovanstojkov023, radza1, RD84, rodoljub, Semberija, septembar, Sirius, Stefan M, Tamo neko, Tihi86, Troja, uruk, vazduh, zlatkoa987, zlaya011, |_MeD_|, Žoržo