pitanje vezano za glaukom

pitanje vezano za glaukom

offline
  • Pridružio: 02 Apr 2005
  • Poruke: 1516
  • Gde živiš: # :(){ :|:& };:

ako moze neko od apsolvenata da mi pojasni pojam glaukom-a kao i to koji su mu simptomi i kako se lechi..
unapred thnxx



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 696 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 0 sakrivenih i 690 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, berste23, djordjemiklusev, Ravac, Shilok, Vlado82