Slepi misevi lete osecajem

Slepi misevi lete osecajem

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Slepi misevi imaju "uvo" za letenje po mraku,a uzrok tome je zadivljujuci "talenat" da
odrede fizicku okolinu,slusajuci eho.Ali su nove studije pokazale da bitnu ulogu igra
"osecaj".
Vise



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Ja sam u osnovnoj skoli ucio da slepi misevi lete na osnovu informacija sa njihovog radara.



offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Pa zato i imaju uho,zbog radara,ali ovo je nesto novo.

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 59

E pa ja ih nikad nisam videla!!!
Samo na televizoru!
Ha,ha...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1465 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 4 sakrivenih i 1406 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, Abebe Bikila, ALEXV, berste23, Bobrock1, Boroš, branko7, Buzdovan, Chainsaw, Darth Wader, DJUNTA, dusanobr, gaga23, Jeremiah, Jozo74, KizJ, kolateralnasteta, leopard83, lima, luka35, marko.markovic, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, MiGac, Mihajlo, Miler88, Miletić Zoran, MiloradKomadic, Moldovan, MR Z, N.e.m.a.nj.a., Nmr, oganj123, OgnjenMitric, orfanel, pacika, Parker, Petarvu, Raso75, Ray1973, RiV, rovac, sap, Sarmat, Sone0883, starlights, tamno.nebo, Tas011, tooooom, Topaz9, VBoss, virked, vojnik švejk, Zastava