Poets of the Fall

1

Poets of the Fall

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Nov 2003
  • Poruke: 1978
  • Gde živiš: na preseku Vremena i Vechnosti

I've got hooked on...
Sad

In short - "Seek You Out"... (& others... but, in short...)



offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Fenomenalni su!
Btw, cim budem stigao dovrsicu sajt i okaciti ga, ne postizem od obaveza. Postojace HTML i Flash verzija sajta. Voleo bih da posetite sajt kada objavim da je zavrsen.
Pozdrav svima!

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

A ko ce da ti radi taj site? Laughing

Inace, lepo izgledaju textovi ali ja sam izgleda premator da upoznajem od pocetka neku grupu .. Sad nemam vise zivaca.... emptiness is filling me, to the point of agony :__)

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Na sajtu radim ja, već neko vreme i skupio sam dosta materijala....ali ne stižem da završim jer radim na par projekata trenutno a i imam dosta posla u firmi (ti to najbolje znaš) Very Happy
Pomoć nije na odmet, nikada nisam ni rekao da mogu sve sam.
Pomoć prijatelja bi bila ok, 50/50% sam iskoristio Laughing
Pomoć je neophodna oko svega i svačega, najpre oko prevođenja. Sva sreća - ne sa finskog već engleskog...

Tekstovi izuvaju koliko su dobri i ovo kažem bez lažne skromnosti, makar me ti poznaješ i znaš koliko cenim kvalitetnu muziku. Osim toga, kome god sam pokazao za tu grupu navukao se na njihove pesme, samo ako je sve odslušao i skontao ih...

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2005
  • Poruke: 407
  • Gde živiš: Under the sea...

I mene su 'navukli' Smile

Najvise mi se svidjaju Lift & Maybe Tommorow is a Better Day...a ako sam neraspolozena Shallow je pesma koja me utuce do kraja Crying or Very sad

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Evo, upravo sam uploadovao PotF MP3 pa ko hoce moci ce da downloaduje i da odslusa ovu fenomenalnu muziku, uploadovacu i neke njihove koncerte kada budem stigao...

Signs of Life
[prvi album]

Lift
3AM
Don't Mess With Me
Everything Fades Away
Illusion and Dream
Late Goodbye
Maybe Tomorrow is a Better Day
Overboard
Seek You Out
Someone Special
The Beautiful Ones
Shallow
Sleep
Stay



[uklonjeni linkovi ka MP3-ju]

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2005
  • Poruke: 2908

Odslusala sam ove songove i ,sta da kazem....Nemam reci,mislim da je svaka koju izgovorim glupa,suplja naspram ovog...Definitivno veceras jedna gradjanka ide down,in some endless hole,no hands ar fate or hope can raise me out this time,from this what I feel!Yeah,everything fades away.....Can I cry? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

offline
  • Donna 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 12 Mar 2005
  • Poruke: 3

Ccccc, vidi ga kako siri PotF ljubav :3 Naravno, PotF je najbolja grupa *ikada*... uh... napravljena? Very Happy Wink

I heheheee, eno mog wallpapera! =D [/random]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1386 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 4 sakrivenih i 1358 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, Areal84, Bane san, bestguarder, cifra, Djokislav, FileFinder, Georgius, hyla, jackreacher011011, krkalon, ladro, laki_bb, maCvele, Mi lao shu, Milometer, Oscar2, Parker, stegonosa, vathra, Volkhov-M, vukdra, W123, zzapNDjuric99