Ko moze da mi posalje pouzecem Linux???

Ko moze da mi posalje pouzecem Linux???

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

Naime osoba kod koje sam trebao da kupim Lin nije sigurna da li moze da salje pouzecem..... Znaci treba mi u roku od 7 dana Mandrake 10.0 community ili SuSe 9.2 (nije bitno da li je PRO)... Ko moze neka mi posalje mail na krak1@ptt.rs ...
m.p. budite milostivi sa cenama...
jos jedna m.p. Iz panceva sam ako nekome znaci
i jos jedna m.p. zainteresovani neka salju samo mail neka ne odgovaraju na ovaj post jer ko zna kad cu da ga pogledam....
Hvala sto se (ne)trudite...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Moaj preporuka http://gamzzy.eclipsedminds.org
Od njega ja uzimam kao i mnogi sa ovog foruma Smile



offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

hvala ti (and tnx to pegazeka) ... Idem odmah tamo...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1061 korisnika na forumu :: 46 registrovanih, 9 sakrivenih i 1006 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Apok, Asparagus, babaroga, bokisha253, Boris Bosiljčić, BORUTUS, Brana01, Bubili, croato, DENIRO, Dimitrise93, DPera, dragoljub11987, dragon986, dule10savic, FileFinder, GenZee, goxin, ikan, JOntra, Kruger, Kubovac, KUZMAR, Lieutenant, ljuba, Luka Blažević, mercedesamg, Miroljub1979, ostoja, pein, pera bager, prle122, repac, Ripanjac, royst33, sasakrajina, stegonosa, suponik, taz1cl, vathra, VJ, vladulns, VP6919, 125