Instalacija pomoc!!

1

Instalacija pomoc!!

offline
  • Pridružio: 29 Okt 2003
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: Beograd

Konacno sam skinuo sa neta sva 4 disca fedora core 3, poshto josh nisam u linux vodama voleo bih da mi neko kaze kako se narezuje na disc preko Nero burning rom 6-tice....
negde sam citao na nekom forumu mozda bash i ovde ali ne mogu da nadjem trazim vec sat vremena...molim vas pomozite



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

U kom formatu si skinuo CD-ove? Ako su ISO slike ( image Very Happy ) onda u Nero-u samo trebaš da staviš Burn image i da narežeš na svaki CD po jedan image ( hehe, ako ti stanu dva na jedan CD svaka ti čast Wink ).

To je to, posle toga iaš 4CD-a sa Fedorom, koji su spreni za instalaciju Smile.



offline
  • Pridružio: 29 Okt 2003
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: Beograd

nisam, skinuo sam u zipovan file, e sad kad ga unzipujem dobijem gomilu drugig filova , kako da dobijem ISO da mogu to narezati u neru

offline
  • Pridružio: 29 Okt 2003
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: Beograd

Uspeo sam samo da obavestim. Uninstalirao sam WinRar posto je on prepoznao .iso kao svoj, sad je samo xxxxx.iso,

offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

Pa nisi morao da uninstaliraš WinRAR, ISO je ISO sa ili bez njega Very Happy. U svakom slučaju to ti je to, nareži te fajlove i dobio si CD-ove kojima ćeš instalirati Linux...

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Ne znam za Vas, ali ja sam skinuo u ISO formatu, narezao na diskove i instalirao na server. Neverovatno je dobar za server koji se treba na brzaka konfigurisati, čak potseća na neke opcije (u obliku popup prozora) za koje bi se morao vraćati nazad, jer sam malo zaboravan kada se nešto konfiguriše, kao npr. Samba...

offline
  • Pridružio: 29 Okt 2003
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: Beograd

I eto mene, konacno sve napravio i usho u vode Linuxa.....

offline
  • Pridružio: 08 Jan 2005
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: Bgd

Dobrodosao u svet linuxa. Odabrao si dobar distro.

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

linuxadore ::Dobrodosao u svet linuxa. Odabrao si dobar distro.

strasan distro Wink ih jos malo isti ko win

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

kakav je to distro, Linuxadora, kada ti vozis mozillu iz 2002 ?!?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 949 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 8 sakrivenih i 899 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: atmel, babaroga, cavatina, cer, cinoeye, darkangel, Denaya, Dimitrise93, djboj, FileFinder, FOX, Georgius, h8propaganda, HrcAk47, hyla, ILGromovnik, JOntra, kihot, Komentator, macak44, marsovac 2, mean_machine, mercedesamg, Mercury, milenko crazy north, Mixelotti, mkukoleca, nikoladim, opt1, radoznao, Sirius, Smiljke, sombrero, styg, theNedjeljko, Trpe Grozni, tubular, Vlada1389, vukovi, wizzardone, šumar bk2, žeks62