3d grafika i odlicni 3d walpeperi.....

3d grafika i odlicni 3d walpeperi.....

offline
  • ex ja 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 03 Jun 2008
  • Poruke: 16

Fantasticni radovi, obavezno pogledajte.........

funnytogo.com/pictures/3d/graphisc-and-walls.htm



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline

Da li si ovo ti pravio?



offline
  • ex ja 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 03 Jun 2008
  • Poruke: 16

ma kakvi, samo pronasao na net-u.......

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 75
  • Gde živiš: Republika Srpska

E b'ate nece ovo nece meni da otvori , neznam sto, ali nece......Neki PoP up blocked, ako sam dobro napisao Very Happy

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2006
  • Poruke: 172
  • Gde živiš: Beograd

ne bih da pljujem po tudjem radu, stvarno nisam takav, ali su ovo stvarno proste slike koje mogu vrlo lako da se urade u nekom slabijem 3d programu.
ali da ne skretjem sa teme [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] =]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2978 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 2 sakrivenih i 2969 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, Gogi_avio, JOntra, m94j, zlaya011, šumar bk2, Đurđevdan