GIF creator

GIF creator

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2009
  • Poruke: 144
  • Gde živiš: Serbia

da li postoji free program kojim se moze napraviti GIF animacija od nekih slika? Naprimer, ja napravim 5 slika(frejmova) u Paintu, i ubacim ih u taj program, i napravi se GIF. Imao sam dosta programa, ali su neki ili trial, ili nisu onakvi kakve sam ih opisao gore. pomagajte! Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • dr_Bora  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 24 Jul 2007
  • Poruke: 12280
  • Gde živiš: Höganäs, SE

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 15 Avg 2009
  • Poruke: 654
  • Gde živiš: Cuprija

Mozes u Image Ready.

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2009
  • Poruke: 144
  • Gde živiš: Serbia

Napisano: 22 Okt 2009 10:28

@dr Bora
To je ono sto mi je trebalo! Ali zasto je u .jar formatu?

Dopuna: 22 Okt 2009 10:32

skinuo sam .jar format (jer je jedini), i extract-ovao sam fajlove. nigde nije bilo EXE fajlova, ili slicno. Sta sad???

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Napisano: 22 Okt 2009 13:54

U pitanju je java program. Ako imaš instaliranu javu, napravi sledeći bat fajl:

@echo off
java -jar giftedmotion-1.17.jar

sačuvaj kao giftedmotion.bat. Sada će biti dovoljan dvostruki klik da se program pokrene.

Dopuna: 22 Okt 2009 13:56

Brainiac_7 :: skinuo sam .jar format (jer je jedini), i extract-ovao sam fajlove. nigde nije bilo EXE fajlova, ili slicno. Sta sad???

Naravno da nije. Jar je ekstenzija koju koriste java aplikacije.

offline
  • dr_Bora  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 24 Jul 2007
  • Poruke: 12280
  • Gde živiš: Höganäs, SE

Ako je Java instalirana, dovoljan je dvoklik na file.

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2009
  • Poruke: 144
  • Gde živiš: Serbia

Napisano: 22 Okt 2009 20:18

imam valjda instaliranu Javu. sad cu da probam

Dopuna: 22 Okt 2009 20:24

juhu! radi! Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2090 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 7 sakrivenih i 2001 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, Aristotle2002, bankulen, bobor, Bojan198527, bojan313, boromir, Boskovic, Bozjidar87, Chainsaw, cole77, curiosity, Daba75, Dannyboy, darionis, Dimitrise93, dmitarche, dolinalima, Dovla 1980, dule10savic, Dusko_Dugousko, Džekson, ekser222, EVIDENTICAR, FOX, goran.vvv, gost321, goxin, Goxy1, gregorxix, Hans Gajger, In_hero, ivran064, Jaxupa, Jeremiah, Jozo74, Kajzer Soze, Kalu128338, kaput21, KizJ, laganini123, Lap720, lord sir giga, LostInSpaceandTime, M74AB3, mercedesamg, mikrimaus, milanpb, milbos, milenko crazy north, mir juzni, mm1811, Ne doznajem se u oružje, Nepopravljivi, nuke92, ozzy, Paklenica, pein, precan, raso76, Ray1973, rikirubio, SamoGledam, skok, Smiljkovich, svnedelja, tanakadzo, Tanjagre, taomaster, tomigun, trutcina, Tumansky, Vagabundo, Vanderx, Velizar Laro, virked, VP6919, vrgudinac, Zdenko, 79693