Synfig - 2D animacija

Synfig - 2D animacija

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Danas sam naisao na ovaj sajt: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Program je bio komercijalan, ali kada su uvideli da nece da ostvari neku zaradu, autori su odlucili da podele besplatno (GPL, opensource).
Na sajtu postoje verzije za Linux, Windows i MacOS



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2026 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 7 sakrivenih i 1937 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, Apok, ArchaBasha, Bojan198527, bojan313, bojank, boromir, boskelazo, BOXRR, bpop, Camposam, Centauro, Cirkon, Comyymoc, Cvexi, dejan1972, deks, DM1994, drimer, DrMrPr, Electron, Flanker-G, FOX, Georgius, goran.vvv, Goran_, Grebostrek, Hitri, Insan, Ivoo, Jager715510, Jeremiah, jon istvan, JOntra, kaput21, kybonacci, Lep1na, Marko Marković, Medojed, mercedesamg, Miler88, milos97, Mirage 2000N, mrdaak, MrG, mrgud2025, N.e.m.a.nj.a., nebkv, nenad81, Nepopravljivi, Nikola93., Nikoletina Bursac, nixos, nnovakis, Ns1975, OgnjenMitric, operniki, ozzy, Pantaaa, Panter, pein, Pekman, peradetlić, PlayerOne, Primus17, procesor, Pururin, Reddot, sap, shadower78, Shinobi, stefan95, tamno.nebo, taomaster, Tihi86, VBoss, VJ, vrgudinac, xAlex2, YugoSlav, zokizemun, 79693