ja mislim da sam pros`o :)

ja mislim da sam pros`o :)

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2010
  • Poruke: 1

Ovo je moj log. Boot scan sa Avastom ne nalazi nista, malwarebytes i Spybot takodje. Da li ipak postoji nesto?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Zdravo,

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 853 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 2 sakrivenih i 765 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., Alexandar-1973, ArmFPGA, Asteker, b_z_b, Ba4e, Belac91, bojan_t, boromir, Cirkon, dejan.7951, Dekanovic, dijica, Dimitrise93, Dixtrix, Djokislav, drale12, dule10savic, Dvojac005, Dzoni70, Džekson, Electron, flavius89, Grebostrek, Helket, Hitri, howyesno, ihis, ILGromovnik, In_hero, Ir, JohnDoe, jon istvan, JOntra, Jozo74, Kalem, kapela, KimiMR, Konda, Lep1na, Magarac, Mamadu, Marko Marković, Marko1238, mercedesamg, milenko crazy north, Milovan Dinic, milutin134, Mirage 2000N, Mićko, moldway, nerislav2025, Niki2024, Nikoletina Bursac, niksa517, Nomica, nuke92, orah, Oscar, pein, Petarvu, Piani Jazzer, proka89, rakivan, Remarqe, repac, Saša1989, Sir Budimir, Srky Boy, Ulzana, Uros Cuore Sportivo, uruk, Valter071, vathra, Velizar Laro, Vilhelmus, VJ, Vrač, Weah88, x9, yip314, Zanimljivo, ZlatniRez, Zorge, 79693